IT-консалтинг від Е5

Ми допомагаємо компаніям оптимізувати та впроваджувати найкращі практики управління проектами. У нашому портфоліо успішні кейси з Agile-трансформації, впровадженні SAFe, оптимізації SDLC процесів і побудови PMO.

Як працює IT-консалтинг

На першому етапі наші експерти детально знайомляться з компанією і існуючими процесами. Ми проводимо аудит і формуємо детальні цілі і завдання майбутньої трансформації. Наступний крок – узгоджуємо план робіт по трансформації і приступаємо безпосередньо до його впровадження. Ми активно залучаємо співробітників вашої компанії в процес впровадження, щоб після його завершення вони змогли не тільки його підтримувати, але і отримали необхідний менторинг для виконання нових обов’язків. Наша команда активно приймає участь протягом всього процесу: виступає в ролі координаторів і менторів, проводить необхідні освітні заходи (тренінги, лекції, вебінари, менторинг-сесії), оцінює прогрес і досягнуті результати. Ми не просто даємо рекомендації. Ми допомагаємо їх впровадити у вашій компанії з урахуванням вашого бізнес-процесу  обмежень.

Кому допоможе IT-консалтинг

  • Компаніям, у яких IT-функція досить об’ємна, але компетенцій внутрішніх фахівців не вистачає для впровадження специфічних практик, а наймати таких фахівців в штат – економічно невигідно або неможливо з огляду на обмеження локального ринку. Наприклад, ваш штат програмістів виріс і перед вами стоїть завдання масштабуватися і впроваджувати SAFe, SoS або інший фреймфорк з масштабування в Agile.
  • Продуктовим IT компаніям, у яких є необхідність поліпшити координацію між відділами, вибудувати єдину систему бізнес-пріоритетів, поліпшити планування і оцінку робіт.
  • Компаніям, у яких IT-функція не є ключовою. Наприклад, сервісна компанія, у якої є своя IT платформа, але розібратися в тонкощах її роботи самостійно не вистачає часу / компетенції.
  • Компаніям, у яких IT-функція ключова, але бізнес-підрозділи не задоволені швидкістю і якістю її роботи. Наприклад, між запитом фічі і її релізом проходить дуже багато часу.

Наші кейси

Кейс: Agile-трансформація у компанії SalesDoubler. IT-зміни в не-IT компанії

Agile-трансформація – це процес зміни організаційної культури, спрямований на покращення продуктивності та гнучкості компанії. Досягається шляхом впровадження Agile-методологій, які дозволяють швидко адаптуватися до швидкоплинних ринкових умов і краще задовольняти потреби клієнтів. У даному кейсі ми розглянемо успішну Agile-трансформацію у компанії SalesDoubler, опишемо ключові етапи та результати проекту. Вступ Компанія: SalesDoubler. Галузь: мережа партнерських програм з оплатою за дію №1 в...

детальніше

Кейс: впровадження Scaled Agile Framework у компанії CloudMade. Чи можна запустити SAFe за місяць у компанії на 120 осіб?

В умовах мінливого ринку та зростаючої конкуренції компанії все частіше шукають нові підходи, що дозволяють їм ефективно управляти проектами й операціями. У даному кейсі ми розглянемо впровадження Scaled Agile Framework у компанії, яка зіткнулася з потребою у прискоренні розробки core продукту, розповімо про ключові етапи проекту та досягнуті результати. Вступ Компанія: CloudMade. Галузь: AI-рішення для автомобільної промисловості. Задачі, які необхідно вирішити: запустити SAFe якомога швидше...

детальніше

Кейс: Agile Journey of Philip Morris Ukraine

Компанія: Philip Morris International Галузь:  Тютюнова промисловість Задачі, що необхідно було вирішити: Синхронізувати роботу 15+ крос-функціональних команд, вирівняти запити менеджменту із можливостями команд, вистроїти крос-командні пріоритети. Вхідні дані: 4 департаменти з різними задачами та пріоритетами, які працюють над одним продуктом. Команди, що загалом не зайняті ІТ розробкою. У кожного департаменту свій особистий беклог продукту зі своїми пріоритетами. Ми запросили Марину Друцьку...

детальніше

Кейс: Agile трансформація Dott.pro

  Вступ Компанія: Dott.pro — це компанія, яка розробляє онлайн-платформу CPA (Cost per Action), яка об’єднує рекламодавців і веб-майстрів. Задачі, які необхідно вирішити: Компанія зіткнулася з кількома проблемами, включаючи швидкість доставки ІТ-командою, яка не задовольняла потреби бізнесу, проблеми з якістю продукції, відсутність прозорості щодо готовності завдань і проблеми з точністю оцінки. Щоб розв’язати ці проблеми, компанія залучила консультантів для впровадження Agile мето...

детальніше

Наші послуги

Outsourced Project Manager

Ми пропонуємо послуги досвідчених проектних менеджерів на part-time. Ідеально підійде компаніям, яким потрібна експертиза фахівця, але немає full time завантаження для того, щоб взяти його в штат працівників.

детальніше детальніше

Agile Transformation

Проведемо вашу компанію по всіх етапах трансформації, допоможемо стати більш гнучкими та покажемо як досягати поставлених бізнес-цілей швидше.

детальніше детальніше

Впровадження SAFe

Наші консультанти з 2014 року займаються впровадженням SAFe в найбільших компаніях України. Якщо у вас стоїть завдання швидко й безболісно перейти на SAFe у своїй роботі ми допоможемо зробити цей перехід максимально ефективним.

детальніше детальніше

Побудова PMO

Будуємо PMO для компаній будь-яких типів і розмірів. Наші експерти з 10+ річним досвідом роботи врахують усі особливості вашої компанії та допоможуть виробити власний підхід до управління проектами на базі класичних методологій.

детальніше детальніше

Аудит проектів

Необхідний захід, якщо на проекті страждає якість і швидкість розробки, команда демотивована, а очікування стейкхолдерів не реалізовуються. У результаті аудиту ви отримаєте список конкретних кроків, після реалізації яких ви повернете контроль над проектом у свої руки.

детальніше детальніше

Scrum Assesment

Швидка і проста процедура оцінки Scrum команди, у результаті якої формується конкретний план дій для підвищення її ефективності. Процедура успішно застосовується для того, щоб згуртувати команду, підвищити якість розробки, збільшити швидкість і сфокусувати співробітників на доставленні цінності, а не просто фіч.

детальніше детальніше

Кар’єрний консалтинг

Побудова кар’єри – дуже важливий етап в житті кожного професіонала. Важливо правильно йти кар’єрним шляхом не лише в процесі роботи, а й робити продумані кроки на самому початку, обираючи свій напрямок та першу роботу. До цього процесу необхідно підходити зважено, аналізуючи ринок, свої сильні і слабкі сторони, а також чітко уявляти де хочете бути через кілька років. Зазвичай ми робимо це самостійно, в кращому випадку почитуючи відкриті джерела і розмовляючи з друзями про потенційні варіанти....

детальніше
Зв'язатися з нами

    Дізнайтеся що нового!
    Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )