IT-консалтинг від Е5

Ми допомагаємо компаніям оптимізувати та впроваджувати найкращі практики управління проектами. У нашому портфоліо успішні кейси з Agile-трансформації, впровадженні SAFe, оптимізації SDLC процесів і побудови PMO.

Як працює IT-консалтинг

 1. На першому етапі наші експерти детально знайомляться з компанією та існуючими процесами.
 2. Ми проводимо аудит і формуємо детальні цілі і завдання майбутньої трансформації.
 3. Наступний крок – узгоджуємо план робіт по трансформації
 4. Приступаємо безпосередньо до впровадження плану.

Ми активно залучаємо співробітників вашої компанії в процес впровадження, щоб після його завершення вони змогли не тільки його підтримувати, але і отримали необхідний менторинг для виконання нових обов’язків. Наша команда активно приймає участь протягом всього процесу: виступає в ролі координаторів і менторів, проводить необхідні освітні заходи (тренінги, лекції, вебінари, менторинг-сесії), оцінює прогрес і досягнуті результати.

Ми не просто даємо рекомендації. Ми допомагаємо їх впровадити у вашій компанії з урахуванням вашого бізнес-процесу обмежень.

Кому допоможе IT-консалтинг

 • Компаніям, у яких IT-функція досить об’ємна, але компетенцій внутрішніх фахівців не вистачає для впровадження специфічних практик, а наймати таких фахівців в штат – економічно невигідно або неможливо з огляду на обмеження локального ринку. Наприклад, ваш штат програмістів виріс і перед вами стоїть завдання масштабуватися і впроваджувати SAFe, SoS або інший фреймфорк з масштабування в Agile.
 • Продуктовим IT компаніям, у яких є необхідність поліпшити координацію між відділами, вибудувати єдину систему бізнес-пріоритетів, поліпшити планування і оцінку робіт.
 • Компаніям, у яких IT-функція не є ключовою. Наприклад, сервісна компанія, у якої є своя IT платформа, але розібратися в тонкощах її роботи самостійно не вистачає часу / компетенції.
 • Компаніям, у яких IT-функція ключова, але бізнес-підрозділи не задоволені швидкістю і якістю її роботи. Наприклад, між запитом фічі і її релізом проходить дуже багато часу.

Наші кейси

Наші послуги

Ми пропонуємо послуги досвідчених проектних менеджерів на part-time. Ідеально підійде компаніям, яким потрібна експертиза фахівця, але немає full time завантаження для того, щоб взяти його в штат працівників.

детальніше детальніше

Проведемо вашу компанію по всіх етапах трансформації, допоможемо стати більш гнучкими та покажемо як досягати поставлених бізнес-цілей швидше.

детальніше детальніше

Наші консультанти з 2014 року займаються впровадженням SAFe в найбільших компаніях України. Якщо у вас стоїть завдання швидко й безболісно перейти на SAFe у своїй роботі ми допоможемо зробити цей перехід максимально ефективним.

детальніше детальніше

Будуємо PMO для компаній будь-яких типів і розмірів. Наші експерти з 10+ річним досвідом роботи врахують усі особливості вашої компанії та допоможуть виробити власний підхід до управління проектами на базі класичних методологій.

детальніше детальніше

Необхідний захід, якщо на проекті страждає якість і швидкість розробки, команда демотивована, а очікування стейкхолдерів не реалізовуються. У результаті аудиту ви отримаєте список конкретних кроків, після реалізації яких ви повернете контроль над проектом у свої руки.

детальніше детальніше

Швидка і проста процедура оцінки Scrum команди, у результаті якої формується конкретний план дій для підвищення її ефективності. Процедура успішно застосовується для того, щоб згуртувати команду, підвищити якість розробки, збільшити швидкість і сфокусувати співробітників на доставленні цінності, а не просто фіч.

детальніше детальніше

Кар’єрний консалтинг

Побудова кар’єри – дуже важливий етап в житті кожного професіонала. Важливо правильно йти кар’єрним шляхом не лише в процесі роботи, а й робити продумані кроки на самому початку, обираючи свій напрямок та першу роботу. До цього процесу необхідно підходити зважено, аналізуючи ринок, свої сильні і слабкі сторони, а також чітко уявляти де хочете бути через кілька років. Зазвичай ми робимо це самостійно, в кращому випадку почитуючи відкриті джерела і розмовляючи з друзями про потенційні варіанти....

детальніше
Зв'язатися з нами

  Дізнайтеся що нового!
  Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )