IT-консалтинг від Е5

Ми допомагаємо компаніям оптимізувати та впроваджувати найкращі практики управління проектами. У нашому портфоліо успішні кейси з Agile-трансформації, впровадження SAFe, оптимізації SDLC процесів і побудови PMO.

Як працює IT-консалтинг

На першому етапі наші експерти детально знайомляться з компанією і існуючими процесами. Ми проводимо аудит і формуємо детальні цілі і завдання майбутньої трансформації. Наступний крок – узгоджуємо план робіт по трансформації і приступаємо безпосередньо до його впровадження. Ми активно залучаємо співробітників вашої компанії в процес впровадження, щоб після його завершення вони змогли не тільки його підтримувати, але і отримали необхідний менторинг для виконання нових обов’язків. Наша команда активно присутня протягом всього процесу: виступає в ролі координаторів і менторів, проводить необхідні освітні заходи (тренінги, лекції, вебінари, менторинг-сесії), оцінює прогреси і досягнуті результати. Ми не просто даємо рекомендації. Ми допомагаємо їх впровадити у вашій компанії з урахуванням вашого бізнес-процесу і обмежень.

Кому допоможе IT-консалтинг

  • Компаніям, у яких IT-функція досить об’ємна, але компетенцій внутрішніх фахівців не вистачає для впровадження специфічних практик, а наймати таких фахівців в штат – економічно невигідно або неможливо з огляду на обмеження локального ринку. Наприклад, ваш штат програмістів виріс і перед вами стоїть завдання масштабуватися і впроваджувати SAFe, SoS або інший фреймфорк з масштабування в Agile.
  • Продуктовим IT компаніям, у яких є необхідність поліпшити координацію між відділами, вибудувати єдину систему бізнес-пріоритетів, поліпшити планування і оцінку робіт.
  • Компаніям, у яких IT-функція не є ключовою. Наприклад, сервісна компанія, у якої є своя IT платформа, але розібратися в тонкощах її роботи самостійно не вистачає часу / компетенції.
  • Компаніям, у яких IT-функція ключова, але бізнес-підрозділи не задоволені швидкістю і якістю її роботи. Наприклад, між запитом фічі і її релізом проходить дуже багато часу.

Наші кейси

Кейс: Agile трансформация в компании SalesDoubler. IT изменения в не-IT компании.

Компания: SalesDoubler Отрасль: сеть партнерских программ с оплатой за действие – №1 в Украине. Задачи, которые необходимо решить: помочь навести порядок в разработке платформы – упорядочить задачи в IT подразделении, составить план его масштабирования и внедрить все максимально быстро. В частности, определить способ наиболее эффективной организации разработки продукта с учетом существующих потребностей и ограничений бизнеса. Вводные данные: компания в чистом виде не является IT компани...

детальніше

Кейс: внедрение Scaled Agile Framework в компании CloudMade. Можно ли всего лишь за месяц запустить SAFe в компании на 120 сотрудников?

  Компания: CloudMade Отрасль: AI решения для автомобильной промышленности Задачи, которые необходимо решить: запустить SAFe как можно быстрее Вводные данные: компания провела анализ методологии и приняла решение использовать SAFe для ускорения разработки core продукта.  Полученные результаты: эксперты компании E5 в течение месяца подготовили и провели первое PI планирование; в рамках подготовки к PI сессии эксперты E5 обучили основам SAFe 70 сотрудников компани; за первый квартал внедри...

детальніше

Наші послуги

Outsourced Project Manager

Ми пропонуємо послуги досвідчених проектних менеджерів на part-time. Ідеально підійде компаніям, яким потрібна експертиза фахівця, але немає full time завантаження для того, щоб взяти його спеціаліста в штат.

детальніше детальніше

Agile Transformation

Проведемо вашу компанію по всіх етапах трансформації, допоможемо стати більш гнучкими та покажемо, як досягати поставлених бізнес-цілей швидше.

детальніше детальніше

Впровадження SAFe

Наші консультанти з 2014 року займаються впровадженням SAFe в найбільших компаніях України. Якщо у вас стоїть завдання швидко й безболісно перейти на SAFe у своїй роботі, ми допоможемо зробити цей перехід максимально ефективним.

детальніше детальніше

Побудова PMO

Будуємо PMO для компаній будь-яких типів і розмірів. Наші експерти з 10+ річним досвідом роботи врахують усі особливості вашої компанії та допоможуть випрацювати власний підхід до управління проектами на базі класичних методологій.

детальніше детальніше

Аудит проектів

Необхідний захід у випадку, якщо на проекті страждає якість і швидкість розробки, демотивована команда, а очікування стейкхолдерів не реалізовуються. В результаті аудиту ви отримаєте список конкретних кроків, після реалізації яких ви повернете контроль над проектом у свої руки.

детальніше детальніше

Scrum Assesment

Швидка та проста процедура оцінки Scrum команди, у результаті якої формується конкретний план дій для підвищення її ефективності. Процедура успішно застосовується для того, щоб згуртувати команду, підвищити якість розробки, збільшити швидкість і сфокусувати співробітників на доставці цінності, а не просто фіч.

детальніше детальніше

Кар’єрний консалтинг

Побудова кар’єри – дуже важливий етап в житті кожного професіонала. До цього процесу необхідно підходити зважено, аналізуючи ринок, свої сильні і слабкі сторони, а також чітко уявляти де хочете бути через кілька років. Зазвичай ми робимо це самостійно, в кращому випадку почитуючи відкриті джерела і розмовляючи з друзями про потенційні варіанти. Але сам процес може бути в рази швидшим і ефективнішим, якщо вам допомагають професіонали, які вже пройшли цей шлях і можуть поділитися з вами всіма т...

детальніше
Зв'язатися з нами    Дізнайтеся, що нового!
    Ніякого спаму, ніколи!