• Outsourced Project Manager

  Outsourced Project Manager

Outsourced Project Manager

Outsourced Project Manager – це послуга для компаній, яким необхідна експертиза досвідченого фахівця, але для його повноцінного завантаження мало завдань.

Ми надамо одного з наших експертів, який допоможе реалізувати особливо складні проекти компанії. Цей фахівець буде присутній у вашій компанії і процесах рівно стільки часу, скільки дійсно необхідно.

Крім безпосередньої реалізації проектів, ми беремо на себе зобов’язання ще й з розвитку співробітників компанії. І тому, після завершення співпраці з Е5 впроваджені процеси не залишаться закинутими, а будуть розвиватися й підтримуватися силами штатних співробітників.

Як працювати з Outsourced Project Manager від Е5?

Залежно від виду продукту, розміру проекту, амбіцій та цілей, ми підберемо відповідного фахівця і виконаємо такі кроки:

 1. Проведемо інтерв’ю і воркшопи зі співробітниками і власниками для визначення поточного стану проекту, команди і цілей, які ставить бізнес перед ними.
 2. Оцінимо цілі, бажаний результат і фронт роботи для їх досягнення.
 3. Сформуємо графік і план виконання проекту.
 4. Займемося реалізацією проекту з регулярним контролем з боку Е5 Expert Board.
 5. Сформуємо план розвитку для фахівців команди для подальшої підтримки та розвитку проектів. А якщо таких фахівців в компанії немає – допоможемо з наймом.
 6. Після завершення проекту передамо його в операційну підтримку.

В результаті ви отримуєте незалежну оцінку стану вашого проекту, продукту, IT команди, втілені в життя поліпшення і навчених фахівців, які будуть в подальшому, після виходу Outsourced Project Manager, продовжувати розробку продукту.

  Дізнайтеся що нового!
  Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )