Побудова кар'єри - дуже важливий етап в житті кожного професіонала. До цього процесу необхідно підходити зважено, аналізуючи ринок, свої сильні і слабкі сторони, а також чітко уявляти де хочете опинитися через кілька років.

Наші фахівці допоможуть спланувати своє майбутнє і отримати роботу мрії.

детальніше детальніше

Хочете вивести свою компанію на новий рівень розвитку та підвищити ефективність її діяльності?

Ми пропонуємо консультаційну та практичну допомогу в організації процесу розробки програмного забезпечення. Наші консультанти мають великий практичний досвід і зможуть вирішити багато завдань, які заганяють вас у глухий кут.

детальніше детальніше

Ми навчаємо IT фахівців у корпоративному і відкритому форматах.

Курси з проектного менеджменту та бізнес аналізу допоможуть закріпити й систематизувати знання й підвищити кваліфікацію. Усі наші експерти практикуючі фахівці, працюють у найбільших IT-компаніях України й ми гарантуємо, що знання від Е5 це захоплююча практична користь, а не нудна начитка теорії.

детальніше детальніше
5800

навчених фахівців

240

навчальних подій

35

компаній-клієнтів з оптимізованими процесами

КОНСАЛТИНГО-ТРЕНІНГОВА КОМПАНІЯ E5 ПОКРАЩИТЬ ВАШІ ПРОЦЕСИ ДО СВІТОВОГО РІВНЯ

 Е5 це команда професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, бізнес аналізу, проектного менеджменту та гнучких методологій розробки.

З 2014 ми навчаємо IT-менеджменту, управління проектами, методологіям Agile, Scrum, Kanban, а також бізнес-аналізу. Консультуємо та проводимо корпоративні тренінги в Києві й  по всій Україні.

Займаємося консалтингом і допомагаємо будувати процеси найбільшим компаніям України. У портфоліо Е5 понад 15 клієнтів для яких ми провели консалтинг або Agile трансформацію й поліпшили бізнес-результати.

Наші клієнти

Про нас

Відгуки

Більше цікавого

Цікаві статті з блогу

DoD, DoR та AC

Як часто Ви говорили клієнту, що користувацька історія готова, а він не погоджувався з вами? Ми з такими випадками зіштовхувались досить часто. А все тому, що бізнес та команда розробки мали різні поняття “Зробленого”. Щоб уникнути таких ситуацій радимо обговорити з командою що таке: DoR (Definit...
детальніше

10 найчастіших питань на співбесіді Product Manager

Співбесіда з метою отримання роботи є дуже важливою подією для будь-якого найманого працівника. Як і будь-яка співбесіда, співбесіда на продакт-менеджера потребує підготовки. І ми, природно, хочемо передбачити можливі питання та спланувати свої відповіді. Питання поділяються на три типи: закриті,...
детальніше
Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )