Кар'єрний консалтинг

Побудова кар'єри - дуже важливий етап в житті кожного професіонала. До цього процесу необхідно підходити зважено, аналізуючи ринок, свої сильні і слабкі сторони, а також чітко уявляти де хочете опинитися через кілька років.

Наші фахівці допоможуть спланувати своє майбутнє і отримати роботу мрії.

детальніше детальніше

IT Консалтинг

Хочете вивести свою компанію на новий рівень розвитку та підвищити ефективність її діяльності?

Ми пропонуємо консультаційну та практичну допомогу в організації процесу розробки програмного забезпечення. Наші консультанти мають великий практичний досвід і зможуть вирішити багато завдань, які заганяють вас у глухий кут.

детальніше детальніше

IT Навчання

Ми навчаємо IT фахівців у корпоративному і відкритому форматах.

Курси з проектного менеджменту та бізнес аналізу допоможуть закріпити й систематизувати знання й підвищити кваліфікацію. Усі наші експерти практикуючі фахівці, працюють у найбільших IT-компаніях України й ми гарантуємо, що знання від Е5 це захоплююча практична користь, а не нудна начитка теорії.

детальніше детальніше
5800

навчених фахівців

240

навчальних подій

35

компаній-клієнтів з оптимізованими процесами

КОНСАЛТИНГО-ТРЕНІНГОВА КОМПАНІЯ E5 ПОКРАЩИТЬ ВАШІ ПРОЦЕСИ ДО СВІТОВОГО РІВНЯ

 Е5 це команда професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, бізнес аналізу, проектного менеджменту та гнучких методологій розробки.

З 2014 ми навчаємо IT-менеджменту, управління проектами, методологіям Agile, Scrum, Kanban, а також бізнес-аналізу. Консультуємо та проводимо корпоративні тренінги в Києві й  по всій Україні.

Займаємося консалтингом і допомагаємо будувати процеси найбільшим компаніям України. У портфоліо Е5 понад 15 клієнтів для яких ми провели консалтинг або Agile трансформацію й поліпшили бізнес-результати.

Наші клієнти

Про нас

Відгуки

 • Райффайзен Банк Аваль

  Команда Проектного офісу Райффайзен банк Аваль висловлює подяку компанії Е-5 та особисто Олексію Шебанову за тренінг-практикум «Project Management Concentrate» який відбувся у вересні 2018 року.
  В ході тренінгу було представлено широкий спектр корисної інформації, доступно роз'яснені базові терміни та процеси управління ризиками проектів. Хочемо відмітити практичну направленість тренінгу та можливість розібрати на прикладах реальні кейси проектів Банку, що дало нам змогу почати застосувати матеріали тренінгу одразу після його закінчення. Навчання відбувалося в дружній атмосфері та умовах комфортного обговорення і обміну інформацією. Рекомендуємо проходження курсу для проектних менеджерів як початківців так і професіоналів.
  Райффайзен Банк Аваль
 • Sergiy Dubov

  Amadeus
  Тренинг понравился своим темпом, манерой подачи материала и практическими примерами. Игры и практические задания очень точно попадали в нужную точку осознания материала. Материалы - полезны, подача - супер!
  Sergiy Dubov
 • Брацейко Олена

  Softengi
  Курс залишив відчуття легкості в сприйнятті нової інформації, дуже багато фану та коммунікейшина, підтримка тренерів по всім питанням, що були задані учасниками курсу. Дружня атмосфера та позитивний настрій
  Дякую за інсайти!
  Брацейко Олена
 • Татаринова Ольга

  Искала более 3х лет подобный курс, но всегда что-то не подходило. А тут захотелось записаться и проплатить моментально. При этом, самое приятное, - это то, что контент курса не подвёл и всё зашло на Ура!
  Татаринова Ольга
 • Iryna Savchuk

  Renome-SMART
  Отримані знання можливі для використання на практиці. Тобто це не суха теорія, а спосіб покращення і вдосконалення робочого часу.
  Iryna Savchuk
 • Iryna Ivanova

  УКРСИББАНК
  Подготовка тренера на высоте: доступно доносит сложную информацию, практические кейсы, объясняет все сложности и ясно отвечает на вопросы. Курс превзошел все мои ожидания, интересная практика и теория, которая подается в доступном формате. Буду советовать всем!
  Iryna Ivanova
 • Ольга

  Сподобалась простота подачі матеріалу, командна робота, опрацювання реальних кейсів і інформативність (вже хочеться застосовувати в майбутніх проектах).
  Ольга
 • Daria Bieliaieva

  Geniusee
  Гарно структурований тренінг, який вдало поєднює теорію з практикою і дає багато матеріалу для введення ризик-менеджменту.
  Daria Bieliaieva
 • Dariia Vakulenko

  EPAM
  Альона кваліфікований високопрофесійний тренер по Сейфу. ЇЇ підхід допомагає зрозуміти фреймворк, як його використовувати на практиці
  Dariia Vakulenko
 • Тернавська Любов

  IT Support Specialist - Zeppelin Ukraine
  Курс підійде для тих, хто б хотів заповнити пробіл у знаннях. Деякі терміни чи визначення можуть завести у глухий кут, тому краще орієнтуватися хоч трішки у всіх галузях життєвого циклу розробки.
  Сподобалась простота подачі складних процесів, про які можна було детально розпитати лектора. Дякую!
  Тернавська Любов
 • Ксения

  Project Manager - Star Global
  Очень крутая идея тренинга! Давно искала такой обзорный курс для систематизации знаний и понимания того где есть пробелы. Получила ответы на все вопросы, лектор замечательная, некоторые вопросы разложила по полочкам, так что осталось только идти и внедрять с лучшим пониманием дела :)
  Ксения
 • Анна

  Project Manager
  Очень информационный и познавательный курс. Спасибо тренеру Ирине за увлекательное объяснение и детальную расшифровку. Однозначно стоит посетить тем, кому не хватает технической базы на работе.
  Анна
 • Виктория

  Я новичок и для меня знания полученные на курсе стали очень полезными. Я получила много информации, которую систематизировала в голове. Все очень доступно, просто и понятно. За это огромное спасибо.
  Виктория
 • Оксана

  Project Delivery Manager - AERTiCKET
  Дуже необхідний і корисний тренінг. Вважаю, що він є дуже унікальним і цікавим. Я в захваті! Можливо сходила б ще раз! Дякую, улюблений Е5!
  Оксана
 • Сергій

  Менеджер проекту - Asfound
  Однозначно цей курс буде корисний і ПМам, і БА, у яких немає технічного досвіду, хто не працював розробником та не має технічного бекграунду. Курс дає базові технічні поняття та розуміння розробки.
  Сергій

Більше цікавого

Цікаві статті з блогу

DoD, DoR та AC

Як часто Ви говорили клієнту, що користувацька історія готова, а він не погоджувався з вами? Ми з такими випадками зіштовхувались досить часто. А все тому, що бізнес та команда розробки мали різні поняття “Зробленого”. Щоб уникнути таких ситуацій радимо обговорити з командою що таке: DoR (Definit...
детальніше

Які бувають ризики на проєктах?

На проєктах дуже часто процес ідентифікації ризиків зводиться до виписування ризиків з голови проєктного менеджера. У кращому разі – збір команди та колективний брейнштормінг. Але дуже часто команда, та й сам менеджер проєкту, починають вигадувати ризики з нуля. Попри існування цілих переліків ти...
детальніше
Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )