• Business Analysis Intensive Online

  Business Analysis Intensive Online

зареєструватись зареєструватись
Business Analysis Intensive Online

Курс «Business Analysis Intensive» створений для тих, хто прагне вдосконалити свої навички у сфері бізнес-аналізу. Інтенсивна шеститижнева програма допоможе заглибитися в основні аспекти професії бізнес-аналітика, отримати систематизовані та практичні знання про процес створення вимог до програмного забезпечення та структурувати вже накопичений досвід.

Програма курсу є акредитована IIBA (Міжнародний інститут бізнес аналізу). Учасники курсу отримають 35 PD hours  (Professional development hours) для допуску до сертифікаційного іспиту за програмою IIBA (CCBA®, CBAP®).

Особливості курсу:

 • Практичний фокус. Курс розрахований не лише на вивчення ґрунтовної теорії, а й здобуття практичних навичок.
 • Програма охоплює останні сучасні тенденції, найкращі практики та базується на міжнародних стандартах у сфері бізнес-аналізу. Це надасть вам актуальні та ефективні інструменти для застосування у повсякденній діяльності.
 • Професійний досвід та знання тренерів. Кожен з викладачів курсу має понад 15 років професійного практичного досвіду у сфері бізнес аналізу та працювали з різноманітними доменами. Наразі вони займають керівні посади в компаніях та займаються не лише проєктною діяльністю у ролі бізнес-аналітика, а й розвитком інших професіоналів та побудовою процесів бізнес-аналізу на рівні компанії. Завдяки CBAP та іншим професійним сертифікаціям, а також власному практичному досвіду, тренери готові ділитися своїми знаннями, допомагаючи вам легко інтегрувати нові знання у вашу роботу з реальними проєктами.

Як це працює?

Курс «Business Analysis Intensive Online» включає теорію, практичні кейси та домашні завдання. Програма ґрунтується на базі BABOK (Business Analysis Body of Knowledge), Scrum Guide, найкращих міжнародних практик у сфері бізнес аналізу, а також практичному досвіді та знаннях тренерів.

Інтенсивний формат навчання передбачає 3 онлайн-заняття на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця), тривалістю 2 години кожне. Загальна тривалість програми 18 занять (орієнтовно 6 тижнів). Курс охоплює всі етапи роботи аналітика, від визначення зацікавлених осіб до підтримки розробки і підготовки всіх найважливіших аналітичних документів.

Протягом живих онлайн-занять надається необхідна теорія та практика, з якою учасники працюватимуть в групах над проектом за підтримки тренерів, а також завдання для самостійного опрацювання. Програма завершується презентацією командою учасників розроблених BA артефактів протягом курсу.

Цей курс ідеально вам підійде, якщо ви:

 • стикаєтеся з труднощами при декомпозиції та пріоритезації вимог у проєктах. І прагнете покращити навички документування й аналізу вимог;
 • бажаєте ефективно виявляти зацікавлених осіб, взаємодіяти з ними та підтримувати їхню залученість;
 • хочете розібратися як працювати зі змінами щодо вимог та ризиками;
 • потребуєте кращого розуміння методологій і фреймворків, таких як Agile та Scrum, та місце бізнес-аналітика в них;
 • маєте труднощі з вибором оптимальних інструментів та технік для кожного етапу роботи з вимогами;
 • бажаєте підтримувати конкурентоспроможність власних знань для ринку найму;
 • хочете структурувати свої практичні знання та визначити свої зони розвитку;
 • вже працює в ІТ, але на іншій позиції та розумієте, що бізнес-аналіз — це саме те, чим ви хочете займатися;
 • прагнете отримати нові знайомства, обмінятися досвідом з колегами та тренерами.

E5 акредитований IIBA і є Endorsed Education Provider

 

У результаті курсу «Business Analysis Intensive Online» ви:

 • матимете розуміння основних принципів та методів бізнес-аналізу;
 • вмітимете застосовувати різні техніки та інструменти бізнес-аналізу, такі як аналіз першопричин, Use Cases, User story, Acceptance criteria, управління зацікавленими сторонами та інші;
 • знатимете про життєвий цикл розробки програмного забезпечення та ролі бізнес-аналітика на кожному з його етапів;
 • попрактикуєте створення різних діаграм, використовуючи інструменти моделювання, такі як BPMN та UML;
 • вмітимете ефективно декомпозувати вимоги та знатимете різні техніки їхньої пріоритезації;
 • розумітимете процес управління ризиками та попрактикуєтеся в їхньому визначенні й оцінці;
 • матимете інформацію про кар’єрний розвиток, підготовку до співбесід, сертифікації у сфері бізнес-аналітики від Senior Director of Business Analysis в EPAM Ukraine.

Мова проведення курсу – українська
Частину прибутку від курсу – донатимо на підтримку ЗСУ

Програма курсу

Заняття 1 

 • Старт курсу: знайомство, розподіл по командах та групових проектів, організаційні питання
 • Знайомство з роллю Бізнес Аналітика: що таке бізнес аналіз та хто такий Бізнес Аналітик, хто ще може виконувати роль Бізнес Аналітика?
 • Різниця між ролями Business Analyst, Product Manager та Product Owner

Заняття 2 – Business Analysis Techniques

 • International Institute of Business Analysis та IIBA. Області знань в Бізнес Аналізі за BABOK
 • Техніки Бізнес Аналізу
 • Аналіз першопричин (Root Cause Analysis) – теорія та практика
 • Бачення продукту (Product Vision Board extended ~ Business Model Canvas) – теорія та практика

Заняття 3 – SDLC

 • Що таке життєвий цикл розробки програмного забезпечення? (SDLC)
 • Місце Бізнес аналітика на кожному з етапів SDLC
 • Waterfall та Rational Unified Process (RUP)
 • Agile філософія та Scrum

Тренери

Відгуки учасників

Рекомендуємо курс Business Analysis Intensive Online для:

 • тих, хто ще не працює в ІТ, але дуже хоче потрапити та розуміє, що аналітичний склад розуму дозволить швидко увійти до професії;
 • тих, хто вже працює в ІТ: тестувальникам, програмістам, інженерам підтримки й менеджерам, які розуміють, що бізнес-аналіз — це саме те, чим вони хочуть займатися;
 • тих, кому важливі навички бізнес-аналізу, а також тих, хто хоче чітко зрозуміти, як працює бізнес-аналіз;
 • аналітиків, які бажають отримати бачення й практику бізнес-аналізу в міжнародних компаніях та навчитися застосовувати світові практики.

Цей тренінг також може бути проведений в корпоративному форматі. Для отримання подробиць заповніть форму зворотного зв’язку на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )