Корпоративні тренінги для Project Managers і Business Analysts

Корпоративні тренінги від Е5 це можливість покращити навички та знання співробітників у зручний для компанії час, з адаптацією матеріалу під специфіку роботи вашого бізнес–напрямку. Мета всіх наших навчальних курсів – підвищити якість роботи й рівень знань співробітників, допомогти їм вибудувати правильні бізнес-процеси, а отже – допомогти компанії вийти на новий рівень розвитку.

Перше питання, яке ми задаємо компанії при запиті: “Яку бізнес-проблему необхідно вирішити тренінгом?”. Спочатку ми фіксуємо бізнес-цілі компанії, наприклад, “зменшити плинність” або “підвищити ефективність”, і після цього трансформуємо їх у навчальні цілі, необхідні для їх досягнення. Після визначення цілей ми приступаємо безпосередньо до проектування курсу. У процесі проектування ми визначаємо модель навчання, співвідношення практичної та теоретичної частини, структуру й безпосереднє наповнення тренінгу, формуємо набір практичних завдань на відпрацювання бажаних навичок. Після того як програма готова ми фінально стверджуємо її з представником замовника і фіксуємо як ми будемо оцінювати результат навчання.

Вартість корпоративних тренінгів залежить від обраної програми й тривалості тренінгу. Нижче ви можете переглянути стандартні навчальні програми для корпоративного проведення. Кожну з програм ми можемо адаптувати під ваші потреби або сконструювати індивідуальну.

Основні напрями корпоративних тренінгів

  • Управління ІТ-проектами та project management;
  • Тренінги та воркшопи по Scrum та Kanban;
  • Сертифікаційні тренінги по Scaled Agile Framework:
  • Бізнес-аналіз та продакт-менеджмент.
6200+
навчених спеціалістів
260+
навчальних подій
35+
компаній-клієнтів

Стандартні навчальні програми

Надіслати запит

    Дізнайтеся що нового!
    Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )