Про нас

Консалтинго-тренінгова компанія E5

E5 – команда професіоналів в області розробки програмного забезпечення, бізнес-аналізу, проектного та продакт-менеджменту, а також гнучких методологій розробки. Ми допомагаємо фахівцям ІТ-галузі покращувати свої знання та навички і професійно рости.

Ми віримо, що людина, яка досягла успіху, може досягти всього за допомогою постійного розвитку. Світ рухається зі стрімкою швидкістю, а світ ІТ – вдвічі швидше. Консалтингова компанія Е5 заохочує до постійного самовдосконалення. Наше гасло – Improve yourself continuously!

Що ми робимо?

Проводимо сертифікаційні та звичайні тренінги, воркшопи, вебінари, організовуємо відкриті зустрічі, а також консультуємо і займаємося коучингом.

Консалтингова компанія Е5: які переваги?

  • Наші тренери – практикуючі фахівці, учасники й лідери багатьох успішних проектів. Ми переконані: теорія без практики – недієздатні повітряні замки, а практика без теорії – постійне «винаходження велосипедів».
  • Використовуємо інноваційні методи навчання, наші тренінги цікаві й захоплюючі.
  • Отримані знання можна одразу використовувати в проектах.

Хочете стати професіоналом в області ІТ? Скористайтеся послугами, які пропонує наша консалтингова компанія. Київ – місто, в якому IТ-ринок стрімко розвивається і пропонує безліч можливостей. Ми чекаємо на Вас!

детальніше

Наші цінності та переконання

Практичні результати

Експерти Е5 практикуючі фахівці і це дуже важливо для нас. Ми, в першу чергу, спираємося на досвід, і всі наші програми навчання і пропоновані бізнес-рішення ґрунтуються на практичності та можливості застосування в конкретних ситуаціях. Ми не просто розповідаємо ЩО потрібно робити, але і показуємо ЯК.

Постійний розвиток

Ми працюємо в освітній сфері і розуміємо важливість навчання для сучасного фахівця. Експерти Е5 не тільки вчать, а й самі мінімум раз на пів року проходять тренінги або курси підвищення сертифікації. Ми стежимо за новинками і трендами, й надаємо нашим клієнтам найбільш передові методики та рішення.

Найкращі люди

Команда Е5 стабільна і навіть трохи консервативна. Ми співпрацюємо з кращими фахівцями в своїх сферах. Наші експерти кращі Project Managers, Product Managers, Business Analysts у всій Україні. Наші тренінги не носять масовий характер і ми дуже дбаємо про їх якість. Тому Е5 це найкраще місце для того, щоб стати висококласним фахівцем.

Світовий досвід

Наша місія - зробити так, щоб найкращі світові практики застосовувалися в українських компаніях, щоб наші фахівці були конкурентноспроможні на світовому ринку, щоб в Україні з'являлося все більше інвестицій, продуктів і компаній зі світовим ім'ям.

Тренери

Роман Сахаров

Роман Сахаров

EPAM Ukraine та E5
Альона Лубчак

Альона Лубчак

E5 training
Олексій Шебанов

Олексій Шебанов

Intellias та E5
Марія Терлецька (Попова)

Марія Терлецька (Попова)

EPAM Systems and E5
Борис Лепешенков

Борис Лепешенков

YayPay
Володимир Довганик

Володимир Довганик

Intellias
Ірина Крючкова

Ірина Крючкова

RBI RI та E5
Володимир Мірненко

Володимир Мірненко

Boosta та E5
Юлія Куркіна

Юлія Куркіна

Nerdish.io

Наші сертифікації

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )