• Кар’єрний консалтинг

  Кар’єрний консалтинг

Кар’єрний консалтинг

Побудова кар’єри – дуже важливий етап в житті кожного професіонала. Важливо правильно йти кар’єрним шляхом не лише в процесі роботи, а й робити продумані кроки на самому початку, обираючи свій напрямок та першу роботу. До цього процесу необхідно підходити зважено, аналізуючи ринок, свої сильні і слабкі сторони, а також чітко уявляти де хочете бути через кілька років.

Зазвичай ми робимо це самостійно, в кращому випадку почитуючи відкриті джерела і розмовляючи з друзями про потенційні варіанти. Але сам процес може бути в рази швидшим і ефективнішим, якщо вам допомагають професіонали, які вже пройшли цей шлях і можуть поділитися з вами всіма таємними лайфхаками.

Незважаючи на те, в якій точці ви зараз знаходитеся, вже працюєте, або тільки шукаєте роботу своєї мрії – ми вам допоможемо отримати те, до чого ви прагнете.

Саме для того, щоб допомогти вам у розумінні і досягненні своїх професійних цілей, ми пропонуємо послугу – кар’єрний консалтинг. Наші експерти не тільки поділяться своїми success-story, але й допоможуть розібратися у всьому хаосі інформації: що читати, на які навчальні курси піти, які конференції відвідати? Що відбувається на ринку, не тільки у вашій компанії, але і в інших?

В процесі кар’єрного консалтингу ми:

 • Проаналізуємо та покращимо ваше CV;
 • Оцінимо ваші знання та визначимо сильні сторони та зони для покращення;  
 • Складемо ваш персональний план розвитку.

Як це буде?

 1. Наші фахівці у сфері бізнес аналізу, проектного менеджменту та продуктової розробки, проводять з вами інтерв’ю, під час якого допомагають вам сформулювати свої кар’єрні цілі, а також з’ясовують ваші сильні та слабкі сторони, глибину знань і побажання по наступній сходинці розвитку.
 2. На основі інтерв’ю наші експерти аналізують вашу карту компетенцій і складають ваш персональний план розвитку враховуючи ваші побажання, а також ваш поточний професійний рівень і ситуацію на ринку.
 3. Ви отримуєте свій персональний план розвитку й обговорюєте його з нашими фахівцями, отримуєте зворотний зв’язок і пропозицію щодо напряму подальшого руху, а також інсайди про те, що зараз актуально на ринку і в різних ІТ компаніях.

Вартість 150$ за годину консультації

Якщо вас зацікавила послуга, будь ласка, заповніть контактні поля. Після отримання запиту ми зконтактуємо з вами в найближчий час

  • Роман

   Project Manager at Ciklum
   Пройшов консультацію з кар'єрного консалтингу з тренером Е5, Олексієм Шебановим. Дуже вдячний Олексію! Як завжди, технічно і професійно, він допоміг мені усвідомити свої помилки і упущення, які я допускаю під час проходження співбесід на PM-ські позиції. Допоміг структурувати свої думки і розставити правильні акценти в презентації свого досвіду на співбесіді.
   Знаю Олексія ще з PMP тренінгу і дуже радий, що він дав нам величезний шматок знань і поділився своїм PM-ським досвідом.
   Роман
  • Ілля

   Project Managers
   Хочу висловити величезне спасибі Олені Любчак, яка погодилася допомогти і провела зі мною годинну консультацію, в рамках якої ми розбирали кашу в моїй професійній сфері та пов'язані з цим занепокоєння. Я справді отримав релевантні для моєї ситуації поради, які можуть мені підсвітити дорогу на даний момент. Неодноразово чув про Е5 чудові відгуки і це підтвердилося на моєму досвіді.
   Сподіваюся, що пощастить навчитися більшого у вас на ваших тренінгах у найближчому майбутньому!
   (окреме спасибі за ваші вебінари та лекції у вільному доступі)
   Ілля
  • Віктор

   Chief Information Security Officer
   Дуже давно знаю хлопців і цю компанію. Завжди дуже індивідуальний і ефективний підхід до виконуваних завдань чи то тренінги, чи то консалтинг. Можу рекомендувати як професіоналів у своїй сфері з повною впевненістю.
   Віктор
  • Ксенія

   Project Manager
   Я працюю проєктним менеджером у девелопменті вже 5 років. І чим більше я знаю - тим, мені здається, менше я знаю. На поточному проєкті я зайшла в певний глухий кут і не могла зрозуміти, з якого боку мені підійти до низки проблем. Кілька днів тому я вирішила "хай буде що буде" і написала довжелезне повідомлення тренерці Е5, Helen Lubchak. Як результат - ми зателефонували буквально через день і цілу годину розбирали всі проблеми проєкту. Усі поради підкріплювалися фактами і наочними матеріалами. Це був найпотужніший мітинг з вирішення проблем, який коли-небудь у мене був.
   Ксенія
  • Ірина

   Product Owner в Crypto/Blockchain/Payments
   Той випадок, коли намагаєшся не пропускати жодного вебінару або статті в блозі. Лише актуальна і практична інформація без "води" і відповідно до останніх тенденцій ринку від тренерів-практиків.
   Нещодавня ініціатива з консультаціями з кар'єрного консалтингу (спасибі за неї ще раз) не тільки дала потужний поштовх і змусила переглянути свій поточний рівень, а й допомогла визначитися, куди рухатися далі, і найголовніше - як.
   Дякую, хлопці, ви надихаєте!
   Ірина
  • Наталія

   Senior Program Officer в USAID/ENGAGE
   Мала радість поспілкуватися з Альоною Лубчак. За 35 хвилин вона все розклала по поличках, відповіла на безліч запитань простою мовою, зорієнтувала куди рухатися далі і потім ще дала багато корисних посилань. Тепер радію карантину, адже весь зекономлений час на дорогу тепер буду вкладати у саморозвиток та прогрес. І взагалі тепер чекаю завершення робочого дня, щоб почати новий, для себе:)
   Дуже рекомендую!
   Наталія
  Дізнайтеся що нового!
  Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )