• Кар’єрний консалтинг

  Кар’єрний консалтинг

Кар’єрний консалтинг

Побудова кар’єри – дуже важливий етап в житті кожного професіонала. Важливо правильно йти кар’єрним шляхом не лише в процесі роботи, а й робити продумані кроки на самому початку, обираючи свій напрямок та першу роботу. До цього процесу необхідно підходити зважено, аналізуючи ринок, свої сильні і слабкі сторони, а також чітко уявляти де хочете бути через кілька років.

Зазвичай ми робимо це самостійно, в кращому випадку почитуючи відкриті джерела і розмовляючи з друзями про потенційні варіанти. Але сам процес може бути в рази швидшим і ефективнішим, якщо вам допомагають професіонали, які вже пройшли цей шлях і можуть поділитися з вами всіма таємними лайфхаками.

Незважаючи на те, в якій точці ви зараз знаходитеся, вже працюєте, або тільки шукаєте роботу своєї мрії – ми вам допоможемо отримати те, до чого ви прагнете.

Саме для того, щоб допомогти вам у розумінні і досягненні своїх професійних цілей, ми пропонуємо послугу – кар’єрний консалтинг. Наші експерти не тільки поділяться своїми success-story, але й допоможуть розібратися у всьому хаосі інформації: що читати, на які навчальні курси піти, які конференції відвідати? Що відбувається на ринку, не тільки у вашій компанії, але і в інших?

В процесі кар’єрного консалтингу ми:

 • Проаналізуємо та покращимо ваше CV;
 • Оцінимо ваші знання та визначимо сильні сторони та зони для покращення;  
 • Складемо ваш персональний план розвитку.

Як це буде?

 1. Наші фахівці у сфері бізнес аналізу, проектного менеджменту та продуктової розробки, проводять з вами інтерв’ю, під час якого допомагають вам сформулювати свої кар’єрні цілі, а також з’ясовують ваші сильні та слабкі сторони, глибину знань і побажання по наступній сходинці розвитку.
 2. На основі інтерв’ю наші експерти аналізують вашу карту компетенцій і складають ваш персональний план розвитку враховуючи ваші побажання, а також ваш поточний професійний рівень і ситуацію на ринку.
 3. Ви отримуєте свій персональний план розвитку й обговорюєте його з нашими фахівцями, отримуєте зворотний зв’язок і пропозицію щодо напряму подальшого руху, а також інсайди про те, що зараз актуально на ринку і в різних ІТ компаніях.

Вартість 150$ за годину консультації

Якщо вас зацікавила послуга, будь ласка, заповніть контактні поля. Після отримання запиту ми зконтактуємо з вами в найближчий час

  • Роман

   Project Manager at Ciklum
   Прошёл консультацию по карьерному консалтингу с тренером Е5, Алексеем Шебановым. Очень благодарен Алексею! Как всегда, технично и професионально, он помог мне осознать свои ошибки и упущения, совершаемые при прохождении собеседований на PM-ские позиции. Помог структурировать свои мысли и расставить правильные акценты в презентации своего опыта на собеседовании.
   Знаю Алексея ещё по PMP тренингу и очень рад, что он дал нам огромный кусок знаний и поделился своим PM-ским опытом.
   Роман
  • Ілля

   Project Managers
   Хочу выразить огромное спасибо Алене Любчак, которая согласилась помочь и провела со мной часовую консультацию, в рамках которой мы разбирали кашу в моей профессиональной сфере и связанные с этим беспокойства. Я действительно получил релевантные для моей ситуации советы, которые могут мне подсветить дорогу на данный момент. Неоднократно слышал про Е5 отличные отклики и это подтвердилось на моем опыте.
   Надеюсь, что посчастливиться научиться большему у вас на ваших тренингах в ближайшем будущем!
   (отдельное спасибо за ваши вебинары и лекции в свободном доступе)
   Ілля
  • Віктор

   Chief Information Security Officer
   Очень давно знаю ребят и данную компанию. Всегда очень индивидуальный и эффективный подход к выполняемым задачам будь то тренинги или консалтинг. Могу рекомендовать как профессионалов в своей сфере с полной уверенностью.
   Віктор
  • Ксенія

   Project Manager
   Я работаю проектным менеджером в девелопменте уже 5 лет. И чем больше я знаю - тем, мне кажется, меньше я знаю. На текущем проекте я зашла в определенный тупик и не могла понять, с какой стороны мне подойти к ряду проблем. Пару дней назад я решила "будь что будет" и написала длиннющее сообщение тренеру Е5, Helen Lubchak. Как результат - мы созвонились буквально через день и целый час разбирали все проблемы проекта. Все советы подкреплялись фактами и наглядными материалами. Это был самый мощный митинг по решению проблем, который когда либо у меня был.
   Ксенія
  • Ірина

   Product Owner в Crypto/Blockchain/Payments
   Тот случай когда стараешься не пропускать ни одного вебинара или статьи в блоге. Только актуальная и практическая информация без "воды" и в соответствии с последними тенденциями рынка от тренеров-практиков.
   Недавняя инициатива с консультациями по карьерному консалтингу (спасибо за нее еще раз) не только дала мощный толчок и заставила пересмотреть свой текущий уровень, но и помогла определиться куда двигаться дальше, и, самое главное, как.
   Спасибо, ребята, вы вдохновляете!
   Ірина
  • Наталія

   Senior Program Officer в USAID/ENGAGE
   Мала радість поспілкуватися з Альоною Лубчак. За 35 хвилин вона все розклала по поличках, відповіла на безліч запитань простою мовою, зорієнтувала куди рухатися далі і потім ще дала багато корисних посилань. Тепер радію карантину, адже весь зекономлений час на дорогу тепер буду вкладати у саморозвиток та прогрес. І взагалі тепер чекаю завершення робочого дня, щоб почати новий, для себе:)
   Дуже рекомендую!
   Наталія
  Дізнайтеся що нового!
  Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )