• Кар’єрна вакцинація

  Кар’єрна вакцинація

Кар’єрна вакцинація

Криза – чудовий час поглянути на своій професійний досвід і зробити ревізію. Адже зараз багато компаній заморозили найм нових співробітників, а деякі навіть почали скорочення. В таких умовах працевлаштованимы залишаються професіонали. Які навички потрібні саме вам? Як оновити резюме і LinkedIn? Що прочитати, які курси пройти? У великій кількості інформації наші експерти в проектному менеджменті та бізнес аналізі допоможуть отримати відповіді на ці питання.

Як це буде?

Наші фахівці в сфері бізнес аналізу, проектного менеджменту та продуктової розробки, проведуть з вами інтерв’ю тривалістю в 1 годину, під час якого допоможуть вам сформулювати свої кар’єрні цілі, з’ясовують ваші сильні і слабкі сторони, глибину знань і допоможуть створити основу свого персонального плану розвитку. Консультація спрямована на те, аби ви протягом однієї онлайн-зустрічі з нашим експертом чітко розуміли куди і, головне, як рухатися далі.

 • Ціна 1400 UAH
 • Тривалість консультації: до 1 години

  Відгуки

  • Роман

   Project Manager at Ciklum
   Пройшов консультацію з кар'єрного консалтингу з тренером Е5, Олексієм Шебановим. Дуже вдячний Олексію! Як завжди, технічно і професійно, він допоміг мені усвідомити свої помилки і упущення, які я допускаю під час проходження співбесід на PM-ські позиції. Допоміг структурувати свої думки і розставити правильні акценти в презентації свого досвіду на співбесіді.
   Знаю Олексія ще з PMP тренінгу і дуже радий, що він дав нам величезний шматок знань і поділився своїм PM-ським досвідом.
   Роман
  • Ксенія

   Project Manager
   Я працюю проєктним менеджером у девелопменті вже 5 років. І чим більше я знаю - тим, мені здається, менше я знаю. На поточному проєкті я зайшла в певний глухий кут і не могла зрозуміти, з якого боку мені підійти до низки проблем. Кілька днів тому я вирішила "хай буде що буде" і написала довжелезне повідомлення тренерці Е5, Helen Lubchak. Як результат - ми зателефонували буквально через день і цілу годину розбирали всі проблеми проєкту. Усі поради підкріплювалися фактами і наочними матеріалами. Це був найпотужніший мітинг з вирішення проблем, який коли-небудь у мене був.
   Ксенія
  • Ілля

   Project Managers
   Хочу висловити величезне спасибі Олені Любчак, яка погодилася допомогти і провела зі мною годинну консультацію, в рамках якої ми розбирали кашу в моїй професійній сфері та пов'язані з цим занепокоєння. Я справді отримав релевантні для моєї ситуації поради, які можуть мені підсвітити дорогу на даний момент. Неодноразово чув про Е5 чудові відгуки і це підтвердилося на моєму досвіді.
   Сподіваюся, що пощастить навчитися більшого у вас на ваших тренінгах у найближчому майбутньому!
   (окреме спасибі за ваші вебінари та лекції у вільному доступі)
   Ілля
  • Віктор

   Chief Information Security Officer
   Дуже давно знаю хлопців і цю компанію. Завжди дуже індивідуальний і ефективний підхід до виконуваних завдань чи то тренінги, чи то консалтинг. Можу рекомендувати як професіоналів у своїй сфері з повною впевненістю.
   Віктор
  • Ірина

   Product Owner в Crypto/Blockchain/Payments
   Той випадок, коли намагаєшся не пропускати жодного вебінару або статті в блозі. Лише актуальна і практична інформація без "води" і відповідно до останніх тенденцій ринку від тренерів-практиків.
   Нещодавня ініціатива з консультаціями з кар'єрного консалтингу (спасибі за неї ще раз) не тільки дала потужний поштовх і змусила переглянути свій поточний рівень, а й допомогла визначитися, куди рухатися далі, і найголовніше - як.
   Дякую, хлопці, ви надихаєте!
   Ірина
  • Наталія

   Senior Program Officer в USAID/ENGAGE
   Мала радість поспілкуватися з Альоною Лубчак. За 35 хвилин вона все розклала по поличках, відповіла на безліч запитань простою мовою, зорієнтувала куди рухатися далі і потім ще дала багато корисних посилань. Тепер радію карантину, адже весь зекономлений час на дорогу тепер буду вкладати у саморозвиток та прогрес. І взагалі тепер чекаю завершення робочого дня, щоб почати новий, для себе:)
   Дуже рекомендую!
   Наталія
  Дізнайтеся що нового!
  Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )