Про нас

Консалтинго-тренінгова компанія E5

E5 – команда професіоналів в області розробки програмного забезпечення, бізнес-аналізу, проектного та продакт-менеджменту, а також гнучких методологій розробки. Ми допомагаємо фахівцям ІТ-галузі покращувати свої знання та навички і професійно рости.

Ми віримо, що людина, яка досягла успіху, може досягти всього за допомогою постійного розвитку. Світ рухається зі стрімкою швидкістю, а світ ІТ – вдвічі швидше. Консалтингова компанія Е5 заохочує до постійного самовдосконалення. Наше гасло – Improve yourself continuously!

Що ми робимо?

Проводимо сертифікаційні та звичайні тренінги, воркшопи, вебінари, організовуємо відкриті зустрічі, а також консультуємо і займаємося коучингом.

Консалтингова компанія Е5: які переваги?

  • Наші тренери – практикуючі фахівці, учасники й лідери багатьох успішних проектів. Ми переконані: теорія без практики – недієздатні повітряні замки, а практика без теорії – постійне «винаходження велосипедів».
  • Використовуємо інноваційні методи навчання, наші тренінги цікаві й захоплюючі.
  • Отримані знання можна одразу використовувати в проектах.

Хочете стати професіоналом в області ІТ? Скористайтеся послугами, які пропонує наша консалтингова компанія. Київ – місто, в якому IТ-ринок стрімко розвивається і пропонує безліч можливостей. Ми чекаємо на Вас!

детальніше

Наші цінності та переконання

Практичні результати

Експерти Е5 практикуючі фахівці і це дуже важливо для нас. Ми, в першу чергу, спираємося на досвід, і всі наші програми навчання і пропоновані бізнес-рішення ґрунтуються на практичності та можливості застосування в конкретних ситуаціях. Ми не просто розповідаємо ЩО потрібно робити, але і показуємо ЯК.

Постійний розвиток

Ми працюємо в освітній сфері і розуміємо важливість навчання для сучасного фахівця. Експерти Е5 не тільки вчать, а й самі мінімум раз на пів року проходять тренінги або курси підвищення сертифікації. Ми стежимо за новинками і трендами, й надаємо нашим клієнтам найбільш передові методики та рішення.

Найкращі люди

Команда Е5 стабільна і навіть трохи консервативна. Ми співпрацюємо з кращими фахівцями в своїх сферах. Наші експерти кращі Project Managers, Product Managers, Business Analysts у всій Україні. Наші тренінги не носять масовий характер і ми дуже дбаємо про їх якість. Тому Е5 це найкраще місце для того, щоб стати висококласним фахівцем.

Світовий досвід

Наша місія - зробити так, щоб найкращі світові практики застосовувалися в українських компаніях, щоб наші фахівці були конкурентноспроможні на світовому ринку, щоб в Україні з'являлося все більше інвестицій, продуктів і компаній зі світовим ім'ям.

Тренери

Олексій Шебанов

Олексій Шебанов

Intellias и E5 Trainings
Альона Лубчак

Альона Лубчак

E5 trainings
Роман Сахаров

Роман Сахаров

EPAM Ukraine и E5 Trainings
Борис Лепешенков

Борис Лепешенков

YayPay
Марія Терлецька (Попова)

Марія Терлецька (Попова)

EPAM Systems and E5 Trainings
Володимир Довганик

Володимир Довганик

Intellias

Наші сертифікації

Узнайте, что нового!
Никакого спама, никогда!