• Кейс: Agile Journey of Philip Morris Ukraine

    Кейс: Agile Journey of Philip Morris Ukraine

Кейс: Agile Journey of Philip Morris Ukraine

Компанія: Philip Morris International

Галузь:  Тютюнова промисловість

Задачі, що необхідно було вирішити: Синхронізувати роботу 15+ крос-функціональних команд, вирівняти запити менеджменту із можливостями команд, вистроїти крос-командні пріоритети.

Вхідні дані: 4 департаменти з різними задачами та пріоритетами, які працюють над одним продуктом. Команди, що загалом не зайняті ІТ розробкою. У кожного департаменту свій особистий беклог продукту зі своїми пріоритетами.

Ми запросили Марину Друцьку, Head of Project Management Office української філії Philip Morris International, щоб вона поділилася  з вами досвідом впровадження Agile підходів у не-ІТ командах, запуску крос-командної співпраці та масштабування на 15+ команд.

Ділимося із вами відеозаписом цієї зустрічі. У відео Марина розкаже про:

  • задачі, які стали перед компанією
  • процес вибору фреймворку та запуск Agile трансформації, залучення команди консультантів Е5
  • період адаптації класичного SAFe до потреб бізнесу
  • те, як робився перший PI Planning
  • те, як на практиці реалізовувався Inspect & Adapt підхід та чи були досягнуті цілі, які ставились перед трансформацією

Відео без прикрас, з акцентом на роботу саме бізнес команд, з чесним зворотним зв’язком що вийшло, а що ні.

Про спікерку

Марина Друцька, Голова Офісу управління проектами в компанії Філіп Морріс Україна. Має величезний досвід в управлінні як масштабними бізнес проектами, так й класичними проектами по розробці програмного забезпечення. Займалась управлінням проектами, R&D проектами в таких компаніях як Interpipe та SoftServe. Сертифікований Scrum Master.

Якщо Ваша компанія також потребує трансформації або побудови ефективних процесів, але ви не знаєте, з чого почати, зв’яжіться з нами за email info@e-5.com.ua для бронювання безкоштовної консультації.

Будемо раді допомогти Вам!

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )