• У чому цінність сертифікації для бізнес-аналітиків?

    У чому цінність сертифікації для бізнес-аналітиків?

У чому цінність сертифікації для бізнес-аналітиків?

Усіх нас якимось чином зачепив локдаун – і нас, і нашого роботодавця, і наших клієнтів. З одного боку – це викликає певні незручності, а з іншого – усі ми працюємо віддалено, а це почало піднімати питання глобальної конкуренції. Оскільки є змога працювати з дому, з’являються можливості працювати на компанію, яка знаходить в Каліфорнії, будучи або в Каліфорнії, або на східному узбережжі, або будучи в Україні.

Відповідно, постає питання – а що має бути тим критерієм, через який мають обрати мене з поміж інших? Безумовно – hard skills still matters. Цей критерій нікуди не зник, але, разом з тим, саме сертифікації стають одним з потенційних пунктів, які надають вам перевагу показуючи confirmed experience.

Також причина, чому сертифікації стають все більш актуальними – відсутність можливості перевірити людину, її знання в особистій розмові. Так, ми досі маємо інтерв’ю, але все ж, за годину можна проговорити не так багато, або не настільки глибоко? Тому в теперішніх умовах пандемії – ми стараємося шукати інші способи, підтвердження, що людина має ті знання, про які вона стверджує. Один з них – саме сертифікації?

У чому цінність сертифікацій?

  • По-перше, можливість виділитися на ринку праці. Можливість виділити своє резюме серед інших.
  • В рамках роботи у власній компанії – це можливість просуватися по грейдах. В деяких компаніях наявність сертифікації є умовою переходу на senior/lead позиції.
  • Фінансова мотивація. Більшість ключових компаній IT галузі мають певну модель підвищення заробітної плати при отриманні серйозної сертифікації.
  • Особиста мотивація підтягнути теоретичну базу, яка вже є. Вичитати і зрозуміти умовно BABOK або PMBOK сама по собі досить амбітна задача, але без чітких цілей та критеріїв успіху – результати цього процесу губляться.
  • Перевірити себе і самоствердитися?
  • Чим вищого ви рівня, тим більший буде позитивний вплив наявності сертифікації на вашу кар’єру – це факт, який насправді ми зараз спостерігаємо?

Навіть у рамках запитів від наших клієнтів, інколи вони приходять і запитують: “А чи є у вас, наприклад, в такому форматі сертифіковані люди?”. Ось чому цінність сертифікацій насправді доволі велика.
Наявність самої сертифікації, саме проходження іспиту – навряд чи зробить вас фахівцем. Проте, період підготовки – від моменту коли ви поставили ціль і до моменту коли вийшли з успішного іспиту, от власне цей шлях доволі непогано прокачує теоретичні скіли, деякі практичні скіли, а також такі речі як, наприклад, самомотивація та селфменеджмент??
Ми завжди наголошуємо на необхідності вдосконалювати свої навички та не втомлюємося повторювати про важливість #improveyourselfcontinuously?
? Більше про навчання для бізнес-аналітиків ТУТ

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )