• Scrum Assessment

  Scrum Assessment

Scrum Assessment

Швидка і проста процедура оцінки здоров’я Scrum команди, за результатами якої ви отримаєте список покращень, щоб ваша команда розробки дійсно стала командою, вибралася з операційки й почала показувати високі бізнес-результати.

Ми рекомендуємо проводити Scrum Assessment коли:

 • де-юре усі завдання закриті, а де-факто бізнес цінності продукту не додалося;
 • часто виникають одні й ті ж помилки, а команда не вчиться на них;
 • між виникненням вимоги й появою її в продукті проходить вічність.

Процес проведення процедури Scrum Assessment від Е5 досить простий для учасників:

 1. Експерти E5 проводять інтерв’ю команди, спілкуючись з кожним її членом;
 2. За результатами інтерв’ю проводиться детальний аналіз слабких місць у процесі і пропонуються варіанти усунення проблем;
 3. Звіт обговорюється з менеджментом і спільно з командою адаптується план щодо поліпшення, який потім команда зможе впровадити.

У результаті проведення Scrum Assessment компанія отримує детальний план зі своїми актуальними зонами розвитку й чіткі інструкції з його втілення.

За статистикою наших клієнтів, впровадження всього лише 50% наших рекомендацій допомагає скоротити time to market у середньому на 30-50%, підвищує залученість і commitment у команд, а також допомагає налагодити комунікацію між командами розробки та бізнесом.

Тривалість аудиту залежить від розміру команди.

Аудит проводять експерти в Agile методологіях та класичному проектному менеджменті Олена Лубчак і Олексій Шебанов. За плечима в них робота в аутсорсингових, аутстафінгових і продуктових компаніях, а також  досвід Agile трансформацій і консалтингу в проектному менеджменті.

  Дізнайтеся що нового!
  Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )