• Аудит проектів

  Аудит проектів

Аудит проектів

Якщо на проекті незадовільна якість або швидкість розробки, команди перевантажені, а очікуваного результату немає і клієнти незадоволені — значить щось йде не так і треба докорінно змінювати процес управління проектами.

З чого ж почати зміни?

Коли ми чуємо таке питання від наших клієнтів – пропонуємо провести аналогію з пацієнтом, який приходить до лікаря. Його щось турбує, але справжню причину страждань визначити важко. З чого починає досвідчений лікар? Звичайно з питань, аналізів, досліджень. Аналогічна ситуація і з проектами – перед тим, як почати лікування, потрібно діагностувати ключові причини «недуги».

Команда Е5 розробила ефективний інструмент діагностики, який за кілька днів допомагає виявити всі типові проблеми проектів і пропонує конкретні кроки з їх усунення.

Цей продукт можна використовувати як для прогнозованих (Waterfall), так і для інкрементально-ітераційних (Agile) і гібридних проектів, великих і середніх компаній, з PMO й без, стартапів, аутсорсингових і продуктових компаній, ІТ і не ІТ галузей.

Як відбувається аудит проектів від Е5?

Залежно від виду продукту, розміру проекту, амбіцій і цілей, ми підберемо потрібні інструменти і виконаємо такі кроки:

 1. Проведемо інтерв’ю і воркшопи зі співробітниками та власниками.
 2. Застосуємо кращі оціночні методології.
 3. Опишемо чіткі та зрозумілі результати та рекомендації з поліпшення процесів.
 4. Надамо план з впровадження покращень в короткостроковій та довгостроковій перспективі.
 5. Надамо інші корисні консультації і знання залежно від виявлених проблем.

В результаті ви отримаєте список конкретних кроків, які необхідно реалізувати для оздоровлення вашого проекту.

Тривалість аудиту залежить від розміру проекту та команд. Орієнтовно, аудит на проекті з командою у 20 осіб займе 3 дні.

Аудит проводять експерти в проектному менеджменті Альона Лубчак та Олексій Шебанов. За плечима в них робота в аутсорсингових, аутстафінгових і продуктових компаніях, а також досвід Agile трансформацій та консалтингу в проектному менеджменті.

Пам’ятайте, саме від якості управління проектами залежить успіх вашого продукту. Новий рівень проектних процесів – це новий рівень продукту, команд, бізнесу.

  Дізнайтеся що нового!
  Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )