• PMO Studio

  PMO Studio

зареєструватись зареєструватись
PMO Studio

PMO Studio – це курс-майстерня для професіоналів в бізнесі та проєктному менеджменті, які прагнуть створити централізовану функцію або центр експертизи з управління проєктами та трансформаційними змінами.

Організації по всьому світу впроваджують процеси та практики управління проєктами, щоб реалізовувати свої стратегії та бюджети вчасно, в рамках бюджету та з узгодженим рівнем якості. Частково здатність виконувати роботу краще, швидше і дешевше походить від здатності впроваджувати спільні процеси і практики в межах всієї організації.

 • За результатами останніх міжнародних опитувань – 82% організацій мають, як мінімум, один PMO у компанії.
 • PMI, за результатами “Annual PMI Global Survey on Project Management”, у 2023 році визначили “Високоефективний офіс управління проєктами (PMO) / A high-performing project management office (PMO)” одним з 10 ключових факторів успіху проєктів.

Саме забезпечення централізації та стандартизації в організації найчастіше визначають ціллю при створенні PMO (або його еквіваленту) у компанії. Але важливо розуміти, що створена функція має не тільки розвивати проєктні практики та навички менеджерів, але й бути акселератором цінності на шляху реалізації бізнес-стратегій компанії.

Створення офісу управління проєктами може видатися складним завданням, тому ми розробили цей курс для вивчення різних процесів, аспектів та передових практик роботи PMO, щоб сформувати для наших студентів логічну та зрозумілу модель створення PMO або його покращення.

Як це працює:

 • Практичний фокус
  Ви отримаєте актуальні та ефективні інструменти впровадження PMO. Курс PMO Studio містить у собі теорію, практичні кейси, домашні завдання та шаблони необхідних документів. В результаті ви матимете чітке розуміння як побудувати PMO саме у вашій компанії, зважаючи на її специфіку.
 • Живе онлайн спілкування та нетворкінг з колегами
  Всі заняття відбуваються наживо в онлайн форматі у Zoom. Ми надаємо перевагу саме “живому” навчанню і віримо, що воно значно результативніше, ніж навчання за лекціями в записі. Тож, на курсі ви зможете одразу отримувати відповіді від тренера на свої запитання, і матимете можливість подискутувати та обмінятися досвідом з колегами в групі. Це дозволяє засвоїти максимум інформації та поглянути на тему з різних сторін.
 • Міжнародні стандарти та практики
  Програма ґрунтується на базі стандартів та гайдлайнів PMI, найкращих міжнародних практик у сферах управління проєктами та побудови проєктних офісів, досвіді PMO провідних світових компаній. Таким чином ви зможете опанувати інструменти, які будуть ефективні в сучасному бізнес-середовищі.
 • Тренер-практик з багаторічним досвідом
  Викладач курсу має понад 15 років професійного практичного досвіду у сфері управління проєктами, програмами, проєктними та трансформаційними офісами у різних індустріях. Є переможцем в номінаціях Найкращий PMO в Україні та PMO of the Year, Europe. Окрім того, Олексій досвідчений лектор, який подає матеріал ґрунтуючись на власному професійному досвіді, сучасних тенденціях та здобутих сертифікаціях. Він допоможе вам якнайлегше впровадити нові отримані знання у вашу поточні професійну діяльність.

Кожне зі занять триває 4 години та комбінуватиме теоретичну та практичну складову. Курс починається з основ побудови проєктного офісу та поступово розглядає всі його аспекти. Ми охоплюємо різні аспекти побудови PMO, як функційного, так і стратегічного рівня (EPMO).

Цей курс ідеально вам підійде, якщо ви:

 • плануєте або вже займаєтеся управлінням і побудовою успішних PMO команд;
 • активно сприяєте реалізації стратегічних ініціатив у своїй компанії та зіткнулися з викликами в управлінні змінами та організації нових, або редизайну вже існуючих, процесів;
 • бажаєте розібратися як ефективно керувати бюджетом та витратами на проєктну діяльність;
 • маєте потребу розібратися як впроваджувати проєктні процеси та практики у своїй організації, як власник компанії з постійно зростаючою кількістю проєктів;
 • бажаєте здобути необхідні знання для руху вгору кар’єрною драбиною проєктного менеджера та розширити свою зону відповідальності у компанії, працюючи з новими та нетиповими професійними викликами.

У результаті курсу ви:

 • навчитеся визначати потреби стейкхолдерів в побудові PMO
 • знатимете як якісно ініціювати створення PMO, визначити стратегію та чіткі цілі
 • матимете повноцінні знання і навички для створення та успішного управління PMO
 • зможете розробити загальну систему відстеження статусів, прогресу та результатів проєктів та програм
 • володітимете інструментами для налагодження ефективної роботи команди
 • знатимете як оптимально використовувати сучасні інструменти для вдосконалення та оптимізації вашої робочої діяльності
 • розумітимете останні тренди для впроваджувати інновації у своїх проєктах
 • знатимете що робити для реалізації стратегії компанії та як працювати зі змінами
 • зможете впоратися з будь-яким хаосом у активних проєктах та освоїте навички побудови ефективних та дієвих бізнес-процесів.

Мова викладання курсу – українська з використанням англійської в матеріалах.

Тренер курсу

Програма курсу

PMO Fundamentals

 • Поняття та визначення Project Management Office, типи проєктних офісів
 • PMO – це завжди про цінність: enabler & accelerator
 • Тренди у проєктному менеджменті, що впливають на вибір типу PMO
 • Agile & PMO – як це працює
 • Життєвий цикл PMO
 • Роль та цінність PMO у розвитку бізнесу компанії та з точки зору C-level
 • Основні напрямки діяльності PMO
 • PMO лідер – який він?

Відгуки до курсу

Для кого буде корисний курс «PMO Studio»?

 • Менеджерам проєктів / програм / портфелів (IT та не IT сфери)
 • Керівникам PMO
 • Власникам бізнесів
 • CхО, які прагнуть покращити реалізацію стратегії компанії

Маєте запитання щодо курсу? Будемо раді відповісти на них у телефонній розмові (+38 096 798 77 88), листом (info@e-5.com.ua) або у Telegram

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )