• Сертифікаційний курс Lean Portfolio Management

  Сертифікаційний курс Lean Portfolio Management

Этот курс уже прошел, но мы с радостью его повторим для желающих, оставьте свой емейл и мы с вами свяжемся, как только наберется группа
Сертифікаційний курс Lean Portfolio Management

Сертифікаційний курс Lean Portfolio Management — це 2-денний тренінг, в якому вивчаються практичні інструменти і техніки, необхідні для впровадження Strategy and Investment Funding (фінансування стратегії та інвестицій), Agile Portfolio Operations (гнучке управління портфоліо) і Lean Governance (бережливе управління) у вашій компанії.

Даний тренінг є офіційним тренінгом від ScaledAgile, Inc.

За два дні навчання учасники тренінгу зможуть зафіксувати поточний і бажані стани портфоліо їх компаній за допомогою інструменту Portfolio Canvas. А також ідентифікувати важливі бізнес-ініціативи для досягнення бачення портфоліо (portfolio vision).

Окрім того, учасники створять життєвий цикл ініціативи за допомогою Portfolio Kanban і пріорітізіруют ініціативи для отримання максимальної економічної вигоди. Курс также помогает увидеть как организовать бюджетирование по бизнес-направлениям (Value Stream Budgets), политики бережливого бюджетирования (Lean Budget Guardrails) и измерять производительность Lean portfolio.

В завершение класса участники будут допущены к сдаче экзамена на Certified SAFe® Lean Portfolio Manager.

Тренинг ведет специалист, внедряющий  SAFe в Украине с 2014 года, поэтому работа на тренинге будет построена на актуальных примерах известных компаний, будет дано большое количество шаблонов и лайфхаков по практической адаптации фреймворка к вашей компании и ее специфике.

В ходе тренинга Lean Portfolio Management участники научатся:

 • понимать функцию Lean Portfolio Management;
 • выделять Value Streams;
 • управлять LeanAgile Portfolio и расставлять приоритеты в разработке на основе выгоды для бизнеса;
 • организовать бюджетирование по бизнес-направлениям (Value Stream Budgets);
 • понимать и следовать политикам бережливого бюджетирования (Lean Budget Guardrails);
 • поддерживать операционную деятельность компании Agile Portfolio Operations;

Рекомендуем тренинг Lean Portfolio Management для:

 • C-level специалистов (CEO, COO, CTO), которым необходимо организовать работу с бюджетами, портфелями и программами продуктов в Agile.
 • Delivery Managers, Project and Portfolio Managers, RTE, Agile-коучам, консультантам, для которых стоит задача понять принципы работы с разными бизнес направлениями, экономическую целесообразность различных инициатив, системных подход к работе с большими продуктами;
 • специалистов, которые стремятся получить сертификацию SAFe® Lean Portfolio Manager.

Требования к участникам тренинга:

 • понимание принципов и методов гибких методологий разработки, включая Scrum и Kanban. С базовым введением в Scrum и Agile вы можете ознакомиться у нас на сайте.
 • понимание SAFe (Scaled agile Framework). Краткий обзор фреймворка SAFe вы найдете на нашем Youtube канале.
 • понимание проблемы масштабирования (то есть или в вашей компании стоит задача масштабирования, или же вы как консультант сталкиваетесь с такой проблемой у ваших клиентов)
 • Желательное участие в тренинге Leading SAFe или SAFe PO/PM.

На тренинге мы будем считать, что у слушателей уже есть понимание Agile, Scrum, Kanban, SAFe и не будем детально их рассматривать.

 • Определение Lean Portfolio Management (LPM);
 • Связь между портфелем (LPM) и стратегией организации;
 • Создание Видения Портфеля;
 • Внедрение Lean бюджетирования и работа c политиками и практиками по бюджетированию, затратам и принятием решений по разным портфолио продуктов/проектов;
 • Создание системы управления потоком бизнес-инициатив (Portfolio Kanban);
 • Поддержка операционного качества с помощью Agile Program Management Office (PMO) and Communities of Practice (CoPs);
 • Координация потоков создания ценности (Value Streams);
 • Метрики для измерения эффективности LPM;
 • Внедрения LPM в вашей организации: поэтапный план.

Тренер

Не подходит дата? Заполните форму и как только у нас будут новые даты, мы сразу напишем!

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )