• Software Architecture Workshop for Project Managers and Business Analysts

    Software Architecture Workshop for Project Managers and Business Analysts

Этот курс уже прошел, но мы с радостью его поторим для желающи, оставьте свой емейл и мы с вами свяжемся, как только наберется группа
Software Architecture Workshop for Project Managers and Business Analysts

Software Architecture – це сукупність найважливіших фундаментальних рішень і правил, згідно з якими працює програмне забезпечення. При цьому, незалежно від того, чи це невеликий комерційний проект чи величезний enterprise application, на початковому етапі розробки вирішуються схожі проблеми.

А саме:

  • Яку вибрати архітектуру для вирішення поставленого завдання?
  • Як оцінити її ефективність?
  • А чи буде при цьому система розширювана?
  • А якими паттернами керуватися і куди дивитися?

Якщо ви і ваша команда хоч раз задавали собі подібні питання – тоді цей воркшоп для вас.

В рамках одноденного воркшопу ми пройдемося по основним поняттям і завданням Software Architecture. Перша частина воркшопу – це загальні патерни і рекомендації для побудови будь-якої архітектури, друга – розгляд кейсів, завдань, які постають перед вами і best practices щодо їх вирішення.

Сам воркшоп розрахований на нетехнічних фахівців – Project Managers, Delivery Managers, Business Analysts, Product Managers, Quality Assurance specialists, Product Owners, Scrum Masters. Тобто всіх тих професіоналів, робота яких не пов’язана безпосередньо з кодуванням і розробкою архітектури. Попри складність і технічність програми, воркшоп розрахований на базовий рівень, тому всі вправи і матеріали підібрані так, щоб ви максимально комфортно засвоювали нові технічні знання.

Кому буде корисний:

  • Project Managers;

  • Product Owners;

  • Scrum Masters;

  • Business analytics;

  • Delivery Managers;

  • Quality Assurance specialists;

  • IT Sales Managers, HR Managers, Recruiters.

Програма воркшопу

  1. Поняття що таке Software architecture, patterns – розглянемо навіщо взагалі потрібна будь-яка архітектура і чому деякі завдання простіше вирішувати використовуючи ті чи інші патерни.
  2. Що таке Layers – дізнаємося які основні рівні містить у собі будь-яке ПЗ.
  3. Огляд multy-layer architecture (плюси та мінуси, а також в рамках цієї архітектури будуть розглянуті патерни MVC та MVVM)
  4. Огляд monolith architecture (плюси та мінуси, огляд рішень з масштабуванням, а також дізнаємося чому monolith – це не завжди погано)
  5. Огляд SOA Architecture – розберемо поетапну еволюцію з Monolith на SOA, а також визначимо плюси та мінуси цього переходу та use cases, коли його варто застосовувати.
  6. Огляд Microservice Architecture – зараз це один з найбільш “хайпових” типів архітектур, тому приділимо більше уваги на сильні та слабкі сторони, а також розглянемо приклад, коли застосування microservices буде недоцільне.
  7. Огляд деяких проблем з застосуванням різного роду патернів і архітектур. Будуть розглянуті такі поняття: Design Patterns, SOLID, TDD, Decoupling and e.t.c.
  8. Розбір принципів 12 factors app – розглянемо 12 факторів, якими варто керуватися при проектуванні ПЗ та його реалізації.

Тренер

Відгуки учасників

  • Скрябін Антон

    Product Owner
    Дуже інформативний курс, високий рівень підготовки лектора, вичерпний матеріал.
    Буду рекомендувати.
    Дуже інформативно про інженерію для менеджерів.
    Скрябін Антон
  • Шликова Ольга

    ВА, OMO Systems
    Доступно пояснювалися складні речі з безліччю прикладів.
    Курс сподобався своєю доступністю викладу і великою кількістю прикладів, а також практичних навичок.
    Шликова Ольга

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

  • презентації;
  • відеозаписи (для онлайн формату);
  • додаткові документи / матеріали від тренера;
  • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )