• UML and BPMN fundamentals

  UML and BPMN fundamentals

Доступна реєстрація на нову версію тренінгу "UML: Unified Modeling Language"
UML and BPMN fundamentals

Курс UML and BPMN fundamentals розроблено у форматі інтенсиву: за 6 онлайн-занять ви вивчите основи UML та BPMN, що є одними із ключових інструментів в описі процесів у компаніях. В рамках курсу ми розглянемо, в чому різниця між UML та BPMN, а також чому важливо правильно обрати нотацію. Детально розглянемо Use Cases diagram, розберемо типи зв’язків, діаграми станів (State chart) та діаграми послідовностей (Sequence diagram). А також поглиблено розглянемо діаграму активностей (Activity diagram) та з’ясуємо, у чому її основна відмінність від Business Process Model. Всього за 6 занять ви отримаєте концентрат основних концепцій UML та BPMN, щоб впевнено використовувати їх у ваших проектах.

Курс UML and BPMN fundamentals допоможе:

 • краще розуміти UML та BPMN діаграми, які використовуються в IT-проектах;
 • навчитися візуалізувати вимоги своїх проектів у вигляді UML;
 • краще моделювати та зображати поведінку ваших продуктів або вивчити нову техніку візуалізації;
 • правильно візуалізувати процеси клієнта на основі best practices;
 • у результаті провести аналіз бізнес-процесів клієнта та сформувати AS IS та TO BE у вигляді бізнес-процесу, враховуючи оптимальне рішення (solution) зробленого на основі детального аналізу вузьких місць існуючого процесу.

Рекомендуємо курс UML and BPMN fundamentals для:

 • Project Managers;
 • Business analytics;
 • Product Managers;
 • процесних консультантів;
 • розробників, тестувальників та всіх залучених до процесу розробки програмного забезпечення.

Курс складається із 6 онлайн-занять тривалістю 2 години кожне, які містять теоретичні знання та практичну частину. Після кожного заняття учасники отримають його відеозапис та матеріали до нього.

Цей тренінг також може бути проведений в корпоративному форматі. Для отримання подробиць заповніть форму зворотного зв’язку на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Програма курсу

Короткий огляд курсу та тем, які буде розглянуто протягом 6 занять. Розберемо нотації BPMN: основні елементи, області застосування, інструментарій, правила формування діаграм. А також зробимо розбір прикладів «правильно» — «не дуже правильно» — «зовсім не те».

 1. Огляд курсу.
 2. Огляд типів діаграм та нотацій.
 3. BPMN: огляд основних елементів та сфера використання.

Тренер

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )