• UML: Unified Modeling Language

    UML: Unified Modeling Language

Проведення курсу, на жаль, скасовано
UML: Unified Modeling Language

Курс UML: Unified Modeling Language дозволить Вам попрактикуватися та здобути нові навички на практиці у побудові основних діаграм, що найчастіше використовуються у командах розробки ІТ-рішень.

Курс буде корисним як і тим, хто вже активно використовує діаграми на практиці, так і тим, хто тільки починає шлях у ролі аналітика та хоче здобути додаткові знання.

Курс UML: Unified Modeling Language розрахований на максимально активне спілкування та роботу протягом двох занять. Зустрічі пройдуть з перервою у тиждень та триватимуть 4 години кожне.

До старту занять ви отримаєте теоретичні матеріали згруповані по днях. Вони допоможуть вам підготуватися до зустрічей, глибше зрозуміти запропоновані приклади діаграм та зробити заняття більш продуктивними. Протягом зустрічей учасники працюватимуть в групах над підготованими кейсами. А домашнє завдання буде розраховане на індивідуальне виконання за бажанням. Друге заняття курсу розпочнеться з розбору типових помилок групи при виконанні домашнього завдання.

А протягом тижня після завершення курсу учасники курсу отримають зворотний зв’язок (у закритому чаті курсу) про типові помилки до другого домашнього завдання та рекомендації щодо більш оптимальної побудови діаграм. Власне перевірка домашніх робіт не буде включати персоніфікований зворотний зв’язок, а буде скерована на підсвічення найбільш частих помилок та патернів.

Рекомендуємо курс UML: Unified Modeling Language для:

  • Business Analysts;
  • Project Managers;
  • Software Architect;
  • Product Managers;
  • DevOps Engineer;
  • QA;
  • Technical and Team Leads.

Мова проведення курсу: українська
Частину прибутку з проведення курсу – донатимо на потреби ЗСУ 💙💛

Програма курсу

 

1. Знайомство

Ділимося досвідом, очікуваннями, обговорюємо формат взаємодії і плани з розвитку спеціалістів по моделюванню.

2. Огляд курсу

Розбираємося з інструментарієм, графіком навчального процесу та форматом роботи над завданнями.

3. Огляд нотації UML

Огляд основних сфер застосування, розбір прикладів на тему «що може бути, якщо діаграм не буде». Аналіз переваг та недоліків нотації загалом та кожної діаграми зокрема. Корисні поради і невеличкі хитрощі як малювати швидко та якісно.

4. Робота з поведінковими та структурними діаграмами:

a. Use Case Diagram

Огляд основної парадигми у підготовці до моделювання сценаріїв використання, детальний аналіз найчастіше використовуваних шаблонів підготовки Use Cases та як їх перетворити на діаграму. Розбір класичних помилок і аналіз шляхів їх уникнення. Практика у малюванні Business Use Case та Regular Use Case діаграм. Розбір принципових різниць в стрілочках та акторах. І пошук відповіді на запитання чому на одній діаграмі може бути декілька однакових акторів. Розбір правил використання малтіплісіту (multiplicity) та різниці між include та extend зв’язками.

b. Class Diagram

Огляд варіантів використання діаграми класів, розбір що таке межі класу, атрибути та операції. Ознайомлення з різницею між абстрактними класами та класами контролю. Розбір правил використання агрегації, генералізації, композиції, асоціації та залежності. Практика у застосуванні відповідних зав’язків, атрибутів та операцій на рівні, достатньому для комунікації з розробниками.

c. Object Diagram

Розбір чому діаграма об’єктів не є діаграмою класів і в чому принципова різниця. В чому різниця між анонімним об’єктом та стандартним об’єктом, а також чому на діаграмі нема жодної стрілки.

Тренер

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

  • презентації;
  • відеозаписи (для онлайн формату);
  • додаткові документи / матеріали від тренера;
  • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )