• Безкоштовний онлайн-курс Business Analysis Essentials

  Безкоштовний онлайн-курс Business Analysis Essentials

зареєструватись зареєструватись
Безкоштовний онлайн-курс Business Analysis Essentials

Онлайн-курс Business Analysis Essentials створювався для початківців бізнес-аналітиків і тих, хто тільки думає про те, щоби зайнятися бізнес-аналізом. У 7-и лекціях курсу ми розглянемо ключові обов’язки й зони відповідальності бізнес-аналітиків, обговоримо, з якими труднощами зазвичай стикаються бізнес-аналітики і  те, як їх уникати. І, звичайно ж, поговоримо про побудову кар’єри й перспективи професії.

Безкоштовний онлайн-курс Business Analysis Essentials буде корисний тим, хто:

 • хоче систематизувати знання з бізнес-аналізу;
 • тільки знайомиться з бізнес-аналізом і розглядає його як свою майбутню професію;
 • не бізнес-аналітик, але працює в суміжних областях і хоче розібратися з нюансами.

Мова курсу – українська

Якщо ви шукаєте практичне навчання від лекторів-професіоналів, радимо проглянути програму нашого курсу Business Analysis Intensive Online.

Наповнення курсу

Одна з наймолодших і незрозумілих професій на ІТ ринку України –  бізнес аналітик. Професія поєднує два головних складники розробки програмного забезпечення: бізнес і девелопмент. Вона заслужено викликає все більше інтересу в людей, яким не завжди подобаються будні тестувальника або програміста. І водночас стає цікавою для замовників, які бачать тепер в українських компаніях не просто потужну експертизу розробників, але і всі задатки для продакт менеджменту і креативного вкладу в свій продукт.

Тому на нашій першій лекції ми поговоримо про те:

 • хто такий бізнес аналітик в українських ІТ компаніях?
 • яких ключових навичок він потребує?
 • які головні шляхи розвитку аналітика?
 • як стати аналітиком у сучасних реаліях?

І приправимо це все великою кількістю прикладів з життя й реальних історій успіху й невдач!

Автор курсу

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )