• Безкоштовний онлайн-курс IT Manager’s Toolkit

  Безкоштовний онлайн-курс IT Manager’s Toolkit

зареєструватись зареєструватись
Безкоштовний онлайн-курс IT Manager’s Toolkit

Онлайн-курс IT Manager’s Toolkit створений для фахівців, які тільки-тільки стали керівниками й шукають допомогу для успішного виконання цієї ролі. У 7-и лекціях ми зібрали ключові моменти управління командою, процесами й собою. Ми обговоримо, як правильно будувати команди, мотивувати співробітників, делегувати й контролювати виконання, давати зворотний зв’язок. Окрему лекцію ми присвятимо особливостям управління ризиками і в ній дамо пару простих методик, які підійдуть навіть починаючим спеціалістам. І, звичайно, не змогли пройти повз усіма улюблений тайм-менеджмент.Тут обговоримо найпопулярніші підходи й лайфхаки, які допоможуть впоратися з валом нових обов’язків і завдань.

Безкоштовний онлайн-курс IT Manager’s Toolkit буде корисний тим, хто:

 • хоче будувати вертикальну кар’єру в IT і думає про те, щоб рости в менеджери;
 • тільки нещодавно став менеджером \ team lead \ керівником проекту й хоче освоїти ази управління людьми;
 • шукає ефективні інструменти роботи з людьми;
 • давно працює керівником, але хоче навести порядок у теорії й систематизувати знання.

Мова курсу — російська

Наповнення курсу

Позиція менеджера, будь то Scrum master, Team / Tech Lead або Project Manager, часто є логічним і бажаним продовженням вашої кар’єри у світі ІТ. З іншого боку, це і своєрідний виклик, який змушує вийти із зони комфорту та почати «прокачувати» абсолютно інші навички. Як же прискорити процес отримання першої менеджерської позиції?

Про це й поговоримо в нашій першій лекції:

 • чи варто взагалі йти в менеджери? Може мені буде більш комфортно на своїй поточній посаді?
 • мої очікування, страхи й побоювання – як не потонути під ними?
 • що необхідно робити, щоби стати менеджером?
 • основні функції менеджера;
 • саморозвиток: як, що і в яких областях підтягувати?
 • управління ризиками: а що, якщо мені не сподобається бути менеджером? Чи є план відступу?

Автори курсу

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )