• Jira Online

  Jira Online

Курс тимчасово недоступний у зв'язку з процесом оновлення програми) Скоро повернеться!
Jira Online

Jira Online – це онлайн курс для тих, хто вже працював із Jira від компанії Atlassian як користувач, але не створював і не налаштовував проекти та борди.

Jira від Atlassian один з найпопулярніших інструментів для управління проектами. Крім вбудованих можливостей Atlassian також підтримує можливість використання різноманітних плагінів. Завдяки цьому фахівці буквально з будь-якої галузі можуть використовувати цей продукт для ведення проектів з урахуванням власної специфіки. Звичайно, такий потужний інструмент містить багато функцій, які іноді неочевидні. Розібратися із ключовими можливостями, які надає Jira для управління проектами, Вам допоможе курс, що ми створили.

У 11 лекціях ми на практиці розберемо ключові функції, які можуть бути корисні для керівників проектів. І допоможемо створити власне середовище, що буде ефективне саме у вашій команді при роботі над конкретним проектом.

Курс спрямований на вивчення базових функцій програми Jira, що необхідні для роботи з проектами та бордами, він не торкається проблем адміністрування системи, таких як створення задач або побудови процесів. 

Курс Jira Online від Е5 буде корисний тим, хто хоче:

 • Створювати в Jira проекти  різних типів виходячи зі своїх бізнес-потреб.
 • Дізнатися про оптимальні налаштування проекту.
 • Створювати Dashboards і налаштовувати його для ефективної роботи команди.
 • Навчитися використовувати робочий стіл для сумісної роботи із командою.

Зміст курсу Jira Online від Е5:

Відео 1. Знайомство з курсом. Знайомство  з тренером і короткий огляд курсу ви можете переглянути ТУТ.

Відео 2. Створення проектів в Jira та їх базові налаштування.

В цьому відео ми розберемо як створювати проекти в Jira і обговоримо різницю між проектами нового покоління та класичних. Також поговоримо про базові налаштування проектів та відмінності локальних і глобільних налаштувань. 

Відео 3. Робота з версіями, релізами та компонентами в Jira.

Продовжуємо знайомство із унікальними налаштуваннями проекту. Розберемося у створені й основних функціях роботи із версіями. Також поговоримо про використання компонентів проекту в Jira та для вони потрібні.

Відео 4. Робота з Boards в проектах Jira.

На цьому уроці ми розберемо як на основі потрібних проектів створювати Boards із необхідними параметрами. Ознайомимось зі структурою Board і розберемо як працювати більш ніж з одним Board в проекті. Також поговоримо про налаштування одного Board на декілька проектів і про обмеження доступу по заданим параметрам.

Відео 5. Налаштування Boards в Jira –  1.

Розбираємося із першою частиною налаштувань Boards в Jira. Розглянемо три перших опції, а саме:

 • General – загальні налаштування;
 • Colums – зовнішній вигляд Boards;
 • Swimline – додаткові групування.

Відео 6. Налаштування Boards в Jira – 2.

Розбираємося із другою частиною налаштувань Boards в Jira. Розглянемо наступні опції: Quick filters, Card colors, Cards layout. Розберемо як налаштувати:

 • оптимальні налаштування фільтрів пошука за необхідними критеріями; 
 • кольори карток за необхідними опціям;
 • додаткові поля на картках.

Відео 7. Налаштування Boards в Jira – 3.

Розбираємося з налаштуваннями Boards в Jira. На цьому занятті розглянемо останні три опції в унікальних налаштуваннях проекту, а саме: Estimation, Working days, Issue details view. Розберемо які одиниці оцінки задач і побудови проекту існують і як їх налаштувати, як встановити специфічний графік  роботи і як змінити зовнішній вигляд задач, що показуються на  Boards.

Відео 8. Робота з Backlog в Jira.

Восьме відеозаняття присвячено роботі із Backlog проекту в Jira. Розглянемо як створювати та планувати спринти. Ознайомимося із механізмом створення, фільтрування та пріоритезації задач. 

Відео 9. Робота з Sprint в Jira.

На цьому занятті ознайомимося зі структурою активного спринту в Jira. Поговоримо про те, як створювати та працювати із задачами, як створювати підзадачі і які обмеження присутні в роботі із ними. Також розберемо опцію логування часу і як закривати спринт. 

Відео 10. Робота зі звітами в Jira.

На десятому занятті ми розберемо як працювати зі звітами. Поговоримо про структуру, опції і особливості роботи звітів: Вurndown Chart, Velocity Chart і Sprint Report. Розберемо роботу із графіками.

Відео 11. Робота з Dashboards в Jira.

На останньому занятті ми розберемо як створювати і змінювати робочий стіл в Jira. Ознайомимось із налаштуваннями структури робочого стола за необхідним шаблоном. Також поговоримо про те як налаштовувати та використовувати гаджети на робочому столі.

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )