• Безкоштовний вебінар “CBDA від IIBA або де BA зустрічається з дата аналізом?”

  Безкоштовний вебінар “CBDA від IIBA або де BA зустрічається з дата аналізом?”

зареєструватись зареєструватись
Безкоштовний вебінар “CBDA від IIBA або де BA зустрічається з дата аналізом?”

Вибір вектору подальшого розвитку є наразі важливою проблемою для сучасного бізнес-аналітика. Глобальна стагнація, скорочення бюджетів, регіональний ризик та ріст пропозиції – все це постійно підігріває конкуренцію, примушує шукати нові шляхи розвитку, які додадуть недвозначних професійних переваг та гідно виокремлять з-поміж інших спеціалістів на ринку.

Подібний розвиток передбачає різні форми освіти, зокрема через різноманітні сертифікації. Сертифікація – це зазвичай практичний досвід і багато самоосвіти, до яких додається теоретична база та певна систематизація існуючих знань, інструментарій. Побічною стороною загострення конкуренції є певна стандартизація у виборі вектору розвитку та підвищення рівня вимог. Тому ряд професійних сертифікацій в царині бізнес аналізу починають ставати менш практичними, більш доступними, менш промовистими.

CBDA IIBA – це нова сертифікація, яка відносно нещодавно з’явилася на ринку. Це симбіоз високої ділової репутації IIBA та теми Data, яка давно і стабільно користується високим попитом. Дана сертифікація не дає пошукачу титулу «глибокого знавця статистики», проте вона засвідчує, що він вміє вдало поєднувати навички бізнес аналізу із знаннями в царині даних, вирішує проблеми, спираючись не лише на експертні висновки, але й вміло проводячи різноманітні дослідження. І це цілком може стати тим кроком, який не лише додасть реальних конкурентних переваг, але і допоможе зрозуміти, які мають бути наступні кроки, аби мандрівка стежкою Data продовжувалась і відкривала нові горизонти.

Але оскільки це нова сертифікація і наявного досвіду по ній на ринку небагато – ми вважаємо за потрібне трохи припідняти завісу і розказати про неї більше, підсвітити переваги та ризики, поділитися досвідом успішного складання.

Отже, на вебінарі поговоримо про таке:

 • Чому сучасний бізнес стає все більше data-driven?
 • Як це впливає на вимоги та очікування до бізнес-аналітиків?
 • Який спектр знань та навичок включає в себе CBDA IIBA?
 • Чому CBDA IIBA може стати для вас новим важливим етапом у кар’єрі?
 • На що варто звернути увагу при підготовці?

Всім зареєстрованим учасникам після події буде надісланий лист з записом та матеріалами.

Спікер

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )