• Management Skills: Essentials

  Management Skills: Essentials

Этот курс уже прошел, но мы с радостью его поторим для желающи, оставьте свой емейл и мы с вами свяжемся, как только наберется группа
Management Skills: Essentials

Менеджерські навички складний мікс знань, вмінь та особистих характеристик. Часто менеджеру, який тільки починає свій шлях в цій ролі, складно розібратись в тому, що саме від нього очікується, що потрібно робити і на що звертати увагу. Які критерії успішного менеджера і, звичайно, як знаходити спільну мову з колегами та підлеглими, як бути лідером, з яким хочеться працювати.

Ми розробили курс для менеджерів, які починають свій шлях.

Наш курс допоможе:

 • зрозуміти роль менеджера в компанії та як стати тим, хто дійсно впливає на результат команди та компанії
 • поліпшити навички планування, ведення проектів та тайм-менеджменту
 • стати лідером та вміти налагоджувати комунікацію з будь-ким
 • зрозуміти як ефективно показувати результат навіть без офіційних повноважень
 • покращити базові навички роботи з людьми, розібратись з мотивацією та опанувати необхідні інструменти для побудови команди та довірчих відносин з колегами і підлеглими
 • навчитись делегувати та ставити задачі так, щоб гарантовано отримувати запланований результат
 • розібратись з сучасними менеджерськими практиками провідних компаній: зрозуміти відмінність OKR та KPI, як і навіщо правильно ставити цілі, як правильно складати бюджети

Відмінність цього курсу від багатьох інших в тому, що він дає структурне і чітке розуміння зв’язку компанії і її процесів, менеджерів і їх роботи, команд і співробітників з їх мотивацією та ефективністю. Слухачі курсу не просто опанують набір менеджерських інструментів, а сформують свій власний tool-box, що буде спиратись на їх навички та сильні сторони й може бути адаптований до будь-якої організації.

Протягом курсу, разом з тренером, ви будете проходити та вирішувати змодельовані ситуації, які траплятимуться у вашій роботі. Ви навчитеся ефективній організації власної роботи та роботи команди.

Рекомендуємо курс Management Skills: Essentials для:

 • для тих, хто шукає дієві підходи та техніки роботи з командою;
 • для менеджерів, які тільки розпочинають свій шлях;
 • для менеджерів, які хочуть структурувати свої знання;
 • для тих хто хоче віднайти свій власний tool-box для ефективної роботи з командою та замовником.

Якщо ви хочете ближче познайомитися з тренеркою та зрозуміти контекст курсу, пропонуємо до перегляду вебінар: “Мотивація: власна, команди, замовника. Як підтримати?”

Цей тренінг також може бути проведений в корпоративному форматі. Для отримання подробиць заповніть форму зворотного зв’язку на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Програма курсу

Заняття проходять онлайн 2 рази на тиждень в невеликій групі, що дає можливість розбирати багато практичних кейсів та рухатись в комфортному для групи темпі.

Вступне заняття.  Знайомство. Дуже коротка історія менеджменту: як все починалось і де ми знаходимось зараз з точки зору уявлення про менеджмент. Як правильно вчитись та будувати свою освітню стратегію.

Тиждень 1.  Який я менеджер зараз і чи далеко мені до “ідеального менеджера”?

Заняття 1: Що має вміти сучасний менеджер. Як виглядають сучасні компанії: Business Model Canvas та різноманітні організаційні структури. Ролі та функції менеджерів в компанії.

Заняття  2: Типи менеджерів за Адизесом та різні стилі менеджменту. Як їх правильно розвивати та застосовувати. Що таке Servant Leadership та як управляти без повноважень.

Тренер

Часто задаваемые вопросы

Как присоединиться к событию?

Free event

Чтобы присоединиться к бесплатному событию, вам необходимо нажать на кнопку «Зарегистрироваться» на странице выбранного мероприятия и заполнить форму регистрации. После этого – проверить указанную при регистрации почту — должно прийти письмо с деталями мероприятия.

!Обратите внимание, что иногда письма попадают в папки Спам/Реклама/Промо-акции!

Paid trainings

Чтобы подать заявку на участие в обучении, вам необходимо зарегистрироваться. нажав на кнопку «Зарегистрироваться» на странице выбранного мероприятия. Обратите внимание, что заявка на участие не гарантирует наличия места в группе на мероприятии позже или в день его проведения. Чтобы гарантированно попасть на событие, необходимо внести 100%-ную предоплату.

Как оплатить участие?

Оплатить любое событие можно на сайте после заполнения регистрационной формы — откроется страница оплаты. Все онлайн-платежи проводятся через систему Portmone.com, которая предоставляет надёжный и безопасный механизм оплаты. Она базируется на современных технологических решениях, которые сертифицированы международными платёжными системами (Verified by Visa и Mastercard SecureCode) и соответствуют всем требованиям безопасности, предъявляемым к такого рода системам сегодня. Мы не имеем доступа к данным вашей банковской карты.

Счет, который был сформирован на странице, действителен 72 часа.

Я не успел оплатить, что мне делать?

Если вы не успели оплатить счет на протяжении 72 часов или закрыли вкладку браузера со страницей оплаты, вы можете повторно заполнить регистрационную форму для формирования нового счета — этот способ будет самым быстрым и без прямого участия админ-команды E5.

Также вы всегда можете написать на нашу почту, ответив на наше письмо о регистрации, и мы сформируем и отправим вам ссылку на оплату.

Можно ли получить счет для оплаты от юридического лица?

Конечно, мы без проблем выставляем счет на оплату, а также, по необходимости, подписываем договор с заказчиком.

Для оплаты обучения от юридического лица свяжитесь, пожалуйста, с менеджерами Е5 по email или по телефону. А для сокращения времени подготовки документов, просим направлять такую информацию в письме: реквизиты заказчика, название тренинга, количество участников и их контактную информацию.

Что происходит после оплаты?

После совершения оплаты, нам приходит об этом уведомление и мы отправляем вам письмо с подтверждением о зачислении в группу участников события.

За 3-4 дня перед событием мы отправляем вам письмо-напоминание с деталями (где, когда, какое расписание).

!Обратите внимание, что иногда письма попадают в папки Спам/Реклама/Промо-акции!

Будут ли отправлены участникам материалы тренинга?

После каждого занятия мы отправляем участникам follow-up письмо с материалами к этому занятию. Это могут быть:

 • презентации;
 • видеозаписи (для онлайн формата);
 • дополнительные документы/материалы от тренера;
 • список дополнительной литературы.
Sign up for our newsletter
Get the latest info with our monthly newsletter