• Кар’єрний level-up: Soft skills для професіоналів

  Кар’єрний level-up: Soft skills для професіоналів

зареєструватись зареєструватись
Кар’єрний level-up: Soft skills для професіоналів

Що таке емоційний інтелект, та як він мені допоможе в роботі? Чи потрібно його прокачувати та як це роблять? Що таке типи особистості, та який тип особистості в мене? Як ефективно комунікувати, щоб тебе почули? Курс “Кар’єрний level-up: Soft skills для професіоналів” для сучасних фахівців, які шукають підтримку у своєму професійному зростанні та побудові кар’єри. Ми допоможемо прискорити рух по junior-middle-senior позиціях; оцінити свою поточну кар’єру та сформувати її план розвитку; прокачати ключові soft skills, необхідні для професійного зростання. 

Як це працює:

Курс побудований з 3 блоків:

 • У першому блоці ми розберемо відмінності спеціалістів на junior-middle-senior позиціях та визначимо, що впливає на перехід на вищий рівень. Учасники оцінять свою поточну кар’єру та рівень задоволення нею і сформулюють власні кар’єрні цілі з урахуванням власних амбіцій та поточного стану ринку.
 • У другому блоці кожен проведе оцінку себе як професіонала: визначить власні сильні сторони, сформулює власний професійний бренд,  а також окреслить сфери зростання. Складе персональний план розвитку, що буде спиратись на сучасні підходи до освіти дорослих.
 • У третьому блоці розберемо ключові навички, необхідні будь-якому сучасному професіоналу: тайм-менеджмент та планування, вміння працювати в команді, комунікувати та справлятись з конфліктами, креативність і навіть трендовий resilience, та багато іншого. З’ясуємо, як прокачати себе в цьому до необхідного вам рівня для досягнення своїх омріяних кар’єрних цілей.

Цей курс ідеально вам підійде, якщо ви:

 • хочете прискорити своє зростання до senior\lead позицій і потребуєте конкретного плану розвитку;
 • відчуваєте вигорання, не впевнені, чи в правильному напрямку ви рухаєтесь, і шукаєте натхнення;
 • засиділися на поточній позиції та не розумієте, що необхідно, щоб почати зростати;
 • хочете впевнено почувати себе на ринку праці, розуміти свої сильні сторони та знати як обирати роботодавців, які відповідатимуть вашим довгостроковим цілям;
 • любите вчитись і розвиватись тож хочете робити це свідомо, з максимальною користю для своєї кар’єри.

Усе навчання відбувається в режимі живого онлайн спілкування. Адже ми впевнені, що навчання по записаним відеолекціям не є настільки ж  результативним, як онлайн зустрічі. Особливо якщо мова йде про навчання з покращення soft skills. Оскільки одна з найважливіших навичок зі soft skills – це відкрита  та ефективна комунікація з людьми.

Курс розраховано на розмірену роботу протягом 5 тижнів. Щотижня відбуватиметься 2 живі онлайн зустрічі — одна більш теоретична з подальшим отриманням домашнього завдання, друга — для обговорення виконаних завдань, обміну думками та власними рефлексіями. 

Курс “Кар’єрний level-up: Soft skills для професіоналів” створений для того, щоб:

 • надихнути вас на усвідомлений професійний розвиток;
 • допомогти знайти свої сильні сторони та відчувати себе впевнено на ринку праці;
 • зрозуміти що заважає вашому кар’єрному зростанню та прибрати ці перепони;
 • ознайомити вас з найнеобхіднішими сучасними soft skill навичками і навчити їх застосовувати на практиці;
 • винирнути з робочої рутини та поглянути на свій кар’єрний шлях свіжим поглядом.

Програма курсу

Модуль 1

Чим відрізняються junior-middle-senior? Які навички потрібні, щоб стати senior або отримати lead позицію? Які існують типи кар’єри та про яку кар’єру я мрію? Що впливає на кар’єру? Чи задоволений я своєю кар’єрою? Як спрямувати кар’єру в той напрямок, який мені потрібно?

Складаємо персональний SWOT аналіз та визначаємо власні сильні сторони. Який я спеціаліст, в чому моя унікальність? Які навички мені слід розвинути додатково? Як навчаються дорослі та чому я маю це знати? Як скласти власний план розвитку і не втратити мотивацію йому слідувати?

Модуль 2

Чому senior’y не завадить вміти планувати, а lead’y просто необхідно це робити? Чим відрізняється Стратегічне\Тактичне\Операційне планування? Які базові засади Project Management допоможуть у повсякденному та професійному житті? Які звички дозволять вибратись з рутини та закривати довгі і тривалі задачі?

Що таке тайм-менеджмент? Як все встигати? Який інструмент тайм-менеджменту обрати?

Модуль 3

Що таке емоційний інтелект, та як він мені допоможе в роботі? Чи потрібно його прокачувати та як це роблять? Що таке типи особистості, та який тип особистості в мене? Як ефективно комунікувати, щоб тебе почули?

В чому складність командної роботи? Які бувають команди? Чому виникають конфлікти? Як поводити себе у конфліктах?

Модуль 4

Що за навичка “фасилітація” та чому вона потрібна? Як бути лідером? Як управляти без повноважень?

Що таке креативність? Чи потрібна креативність на “не креативних” позиціях? Як розвивати креативність?

Модуль 5

Як перестати хвилюватись перед виступами та презентаціями? Як готувати зрозумілі презентації та складати влучні промови?

Моя кар’єра: next steps? Як запобігати вигоранням? Що таке resilence? Що робити, коли відчуваєш, що втрачаєш work-life balance?

Тренерка

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )