• Кар’єрний level-up: Soft skills для професіоналів

  Кар’єрний level-up: Soft skills для професіоналів

Дякуємо за інтерес до курсу
Кар’єрний level-up: Soft skills для професіоналів

Курс “Кар’єрний level-up: Soft skills для професіоналів” для сучасних фахівців, які шукають підтримку у своєму професійному зростанні та побудові кар’єри. Ми допоможемо прискорити рух по junior-middle-senior позиціях; оцінити свою поточну кар’єру та сформувати її план розвитку; прокачати ключові soft skills, необхідні для професійного зростання. 

Як це працює?

Відповідаючи на це питання коротко – курс побудований таким чином, щоб кожен міг працювати над своїми персональними запитами. Для цього ми сформували два навчальні блоки:

Перший блок, вступний, присвячений аналізу вашого поточного професійного стану та формулюванню подальшого плану розвитку. З допомогою тренера ви проведете оцінку себе як професіонала: визначите сильні та слабкі сторони, оціните свою поточну кар’єру та рівень задоволення нею і відповідно до цього сформулюєте релевантні для себе та чіткі кар’єрні цілі.

Другий блок триває 4 тижні та є основним. Тут ви зможете попрацювати над тими soft-skills, які вам потрібні (опираючись на попередньо проведений аналіз в блоці 1).  Для цього ми розберемо ключові навички, необхідні будь-якому сучасному професіоналу: тайм-менеджмент та планування, вміння працювати в команді та ефективна комунікація, креативність і навіть трендовий “resilience” та багато іншого. З’ясуємо, як прокачати себе в цьому до необхідного рівня. І ви зможете акцентувати свою увагу на скілах, які треба покращити саме вам для досягнення своїх омріяних кар’єрних цілей.

Цей курс ідеально вам підійде, якщо ви:

 • хочете прискорити своє зростання до senior\lead позицій і потребуєте конкретного плану розвитку;
 • відчуваєте вигорання, не впевнені, чи в правильному напрямку ви рухаєтесь, і шукаєте натхнення;
 • засиділися на поточній позиції та не розумієте, що необхідно, щоб почати зростати;
 • хочете впевнено почувати себе на ринку праці, розуміти свої сильні сторони та знати як обирати роботодавців, які відповідатимуть вашим довгостроковим цілям;
 • любите вчитись і розвиватись тож хочете робити це свідомо, з максимальною користю для своєї кар’єри;
 • здобули вищу посаду, але відчуваєте потребу в покращенні своїх soft skills.

Тренерка курсу

Як проходить навчання?

Усе навчання відбувається наживо, у форматі онлайн зустрічей. Тому що ми впевнені, що навчання по записаним відеолекціям не є настільки ж  результативним, як живе онлайн спілкування. Особливо якщо мова йде про покращення soft skills, адже одна з найважливіших навичок зі soft skills – це відкрита та ефективна комунікація з людьми, яку ми в тому числі будемо тренувати в рамках навчання. Тренерка курсу, Юлія Куркіна, вміє органічно залучати в процес кожного учасника і створює комфортну та відкриту атмосферу в рамках групи.

Якщо ви хочете ближче познайомитися з тренеркою, пропонуємо до перегляду вебінар: “Побудова кар’єри мрії: як і де?”

Курс розраховано на розмірену роботу протягом 5 тижнів. Щотижня відбуватиметься 2 живі онлайн зустрічі — одна більш теоретична з подальшим отриманням домашнього завдання, друга — для обговорення виконаних завдань, обміну думками та власними рефлексіями. 

Програма курсу

Аналізуємо поточний стан та визначаємо вектор руху

 • Чим відрізняються junior-middle-senior? 
 • Які навички потрібні, щоб стати senior або отримати lead позицію?
 • Які існують типи кар’єри та про яку кар’єру я мрію? 
 • Що впливає на кар’єру? 
 • Чи задоволений я своєю кар’єрою? Як спрямувати кар’єру в той напрямок, який мені потрібно?
 • Складаємо персональний SWOT аналіз та визначаємо власні сильні сторони.
 • Який я спеціаліст, в чому моя унікальність? Які навички мені слід розвинути додатково? 
 • Як навчаються дорослі та чому я маю це знати? 
 • Як скласти власний план розвитку і не втратити мотивацію йому слідувати?

Ми створили курс “Кар’єрний level-up: Soft skills для професіоналів” для того, щоб:

 • надихнути вас на усвідомлений професійний розвиток;
 • допомогти знайти свої сильні сторони та відчувати себе впевнено на ринку праці;
 • зрозуміти що заважає вашому кар’єрному зростанню та прибрати ці перепони;
 • ознайомити вас з найнеобхіднішими сучасними soft skill навичками і навчити їх застосовувати на практиці;
 • винирнути з робочої рутини та поглянути на свій кар’єрний шлях свіжим поглядом.

Маєте запитання щодо курсу? Будемо раді відповісти на них у телефонній розмові (+38 096 798 77 88), листом (info@e-5.com.ua) або у Telegram

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )