• Offline mode: «Командна та персональна продуктивність в умовах турбулентності»

  Offline mode: «Командна та персональна продуктивність в умовах турбулентності»

Проведенння події скасоване
Offline mode: «Командна та персональна продуктивність в умовах турбулентності»

Ми неймовірно сумували за спілкуванням наживо та зустрічами віч-на-віч, а ви? Якщо так, то запрошуємо завітати в хаб для стартапів та технологічних компаній  iHUB у Києві 3 березня.

iHUB розпочинає серію оффлайн подій “Знання переможців” для стартапів, ІТ компаній та всіх хто прагне розвиватись у сфері інновацій та підприємництва. 100% кошт акумульованих завдяки подіям підуть на підтримку ЗСУ 💙💛 та будуть перераховані фонду компетентної допомоги армії “Повернись Живим”.

І перший івент відбудеться за участі наших Альони Лубчак та Романа Сахарова, які будуть раді поділитися знаннями та поспілкуватися в оффлайні.

Коли: 3 березня, початок о 18:30
Де: iHUB, м. Київ, вул. Хрещатик 10
У випадку повітряної тривоги на локації доступне бомбосховище
Вартість: 350 грн

Agenda події:

 • 18:30 – 19:15 Роман Сахаров, Персональна продуктивність в воєнний період: tips & tricks
 • 19:10 – 19:15 Перерва та нетворкінг
 • 19:30 – 20:15 Альона Лубчак, Управління розподіленими командами в умовах війни
 • 20:15 – 20:30 Аукціон Трофеїв
 • 20:30 – 21:30 Нетворкінг

А тепер трохи детальніше про що будемо говорити:

Персональна продуктивність в воєнний період: tips & tricks

Після 24 лютого 2022 року на кожного українця звалилась нескінченна кількість проблем та задач. Навантаження від бізнес-задач доповнилось навантаженням від величезної кількості незапланованих й дуже пріоритетних подій та проблем, які перед нами виникли.

У доповіді Роман поділиться своїми секретами балансу робочих та особистих задач, самомотивації та підтримання емоційного стану. А також надасть поради щодо підтримки своєї команди у продуктивному стані.

Управління розподіленими командами в умовах війни

Розподілені повністю команди стали вже стандартом ІТ індустрії. Спочатку COVID, потім повномасштабне вторгнення змусили всіх перейти повністю в онлайн. Стало розкішшю мати офлайн офіс, де вся команда кожного дня працює над проєктом. За цей час менеджери встигли зіштовхнутись з багатьма викликами: це й складнощі в управлінні  Скоро буде рік, як ми вимушені керувати проєктами в умовах повномасштабної війни на нашій території. BCP (Business Continuity Plans) плани вже давно втілені в життя. Але реагувати на нові виклики треба швидше, ніж ми встигаємо розробити нові плани реакції на потенційні загрози.

 

У своїй доповіді Альона поділиться спостереженнями за ІТ індустрією України: як ми справляємось з викликами війни, як реагують клієнти та які можна вже зараз виділити best practices для управління командами в умовах турбулентності.

Чекаємо на зустріч!

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )