• Certified Scrum Master at Scale

  Certified Scrum Master at Scale

Цей курс вже пройшов, але ми з радістю його повторимо для бажаючих, залиште свій емейл і ми зв'яжемося з вами, як тільки набереться група
Certified Scrum Master at Scale

Відкритий сертифікаційний тренінг SAFe® Scrum Master дозволить вам освоїти усі необхідні навички для успішного виконання ролі Scrum Master в компанії! Техніки та методики, яким навчають на тренінгу, можуть застосовуватися в будь-яких проектах і компаніях, незалежно від методології або фреймворка, за яким ви працюєте – будь то Scrum, Kanban, SAFe, LeSS, Nexus або ваш власний підхід!

На відміну від традиційного тренінгу для Scrum Master, який фокусується на рівні команд, SAFe® Scrum Master детально вивчає роль Scrum Master також у великих проектах і продуктах. Ви навчитеся ефективно виконувати роль Scrum Master не залежно від того, одна чи дванадцять команд працюють над створенням продукту.

Цей тренінг є офіційним тренінгом від Scaled Agile, Inc.SAFe® Scrum Master. Після завершення курсу учасники допускаються до складання іспиту з кваліфікації сертифікованого SAFe® 5.1 Scrum Master.

 

Е5 є Scaled Agile Bronze Transformation Partner:

 

COVID-19

Ми намагаємось забезпечити максимально безпечне середовище для вас під час тренінгу. Ми регулярно провітрюємо та дезінфікуємо приміщення, слідкуємо за наявністю санітайзерів та персональних засобів безпеки. Ми також просимо вас надати довідку про вакцинацію або негативний ПЛР тест, що був зроблений не пізніше 72 годин тому, це дозволить нам убезпечити учасників тренінгу. За наявності цих документів використання маски під час тренінгу ми лишаємо на ваш розсуд.

У разі неможливості проведення тренінгу в наслідок введення нових обмежень в Києві, ми обов’язково з Вами зв’яжемося для обговорення зручного для Вас варіанту перенесення дати тренінгу або повернення коштів.

Дякуємо за розуміння та підтримку!

Рекомендуємо тренінг Certified Scrum Master at Scale для:

 • нових Scrum Masters, які тільки почали свій шлях;
 • досвідчених Scrum Masters, які хочуть поглибити своє розуміння ролі та її контексту у великій компанії, у тому числі, працюючи по SAFe;
 • Team Leads, HR, Testing Engineers, які хочуть детально розібратися з роллю Scrum Master;
 • Delivery Managers, Project Managers, SAFe Release Train Engineers, які хочуть навчати своїх Scrum Masters.

Учасники тренінгу отримають:

 • воркбук і роздаткові матеріали ScaledAgile;
 • підготовку та допуск до іспиту SAFe® 5 ScrumMaster (SSM), який проходить онлайн. Вартість іспиту входить у вартість тренінгу;
 • 1 рік сплаченого членства в  SAFeCommunityPlatform;
 • сертифікат про закінчення курсу.

Учасники мають відвідати обидва дні тренінгу, щоб отримати допуск до здачі іспиту.

Тренінг проходить російською мовою з використанням англійської термінології. Усі матеріали, воркбук та роздаткові матеріали, а також презентація – англійською мовою.

Наша Telegram група присвячена SAFe – долучайтеся.

Програма

 • Базові концепції Agile розробки
 • Agile маніфест і 12 принципів: теорія і практика
 • Scrum цінності
 • Scrum vs SAFe термінологія
 • PDCA цикл в ітерації
 • Огляд SAFe
 • Місце Agile команди у великих компаніях

Після проходження тренінгу учасники отримають:

 • Сертифікат про участь у сертифікованому тренінгу SAFe® Scrum Master;
 • Сертифіковане членство у якості SAFe® Scrum Master, яке включає в себе доступ до SAFe® Scrum Master Community of Practice протягом року після проходження курсу;
 • Доступ до онлайн симуляції іспиту, додаткових відео та текстових матеріалів для підготовки до іспиту, а також допуск до здачі іспиту на Certified SAFe® Scrum Master;
 • Доступ до багатьох навчальних ресурсів для підтримки сертифікованих професіоналів під час роботи.

Professional Development Units (PDUs) и Scrum Education Units (SEUs)

Учасники тренінгу отримують 15 PDU в рамках постійного навчання в Project Management Institute (PMI) для PMP, PgMP і PMI-ACP сертифікацій.

Учасники можуть подавати на SEUs з категорією C для відновлення або навчання CSP через Scrum Alliance.

 

Вимоги до учасників тренінгу:

Ми раді вітати усіх на нашому курсі, не зважаючи на ваш досвід. Однак, ми наполегливо рекомендуємо:

 • Ознайомитися з базовими поняттями в Agile Scrum;
 • Мати досвід в роботі з командами розробки понад 6 місяців.

З базовим введенням в Scrum і Agile ви можете ознайомитися на нашому безкоштовному КУРСІ

Короткий огляд фреймворку SAFe ви знайдете на нашому Youtube каналі.

Тренер

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )