• Безкоштовний вебінар “Tips & Tricks проєктного менеджера в роботі з командою”

  Безкоштовний вебінар “Tips & Tricks проєктного менеджера в роботі з командою”

Ця подія вже відбулася, шукайте запис на нашому YouTube каналі
Безкоштовний вебінар “Tips & Tricks проєктного менеджера в роботі з командою”

Вебінар “Tips & Tricks проєктного менеджера в роботі з командою” призначений для проєктних менеджерів та керівників команд, які хочуть поліпшити свої навички лідера, досягти успіху в реалізації проєктів, при цьому підтримуючі “здоровий стан” команди.

Під час вебінару, ми поговоримо про різні аспекти роботи проєктного менеджера з командою, включаючи:

 1. Ключові навички проєктного менеджера: огляд найважливіших навичок, які повинен мати проєктний менеджер для успішного управління командою.
 2. Створення продуктивного середовища. Ми розглянемо різні підходи для створення командного духу, зокрема, відповідальність та співпрацю між членами команди.
 3. Ефективна комунікація. Ми обговоримо техніки та підходи до комунікації, які допоможуть забезпечити ефективне спілкування з командою, зокрема, використання інструментів, які полегшують спілкування та знижують кількість непорозумінь.
 4. Розвиток команди: дізнаємося, як розвивати та мотивувати команду, підвищувати її ефективність та досягати більшої співпраці між учасниками.
 5. Як впоратися зі складними ситуаціями: розглянемо приклади ситуацій, які можуть виникнути в роботі з командою та поділимося прийомами їх вирішення.

Цей вебінар надасть вам необхідні навички та знання, які допоможуть вам стати більш ефективним проєктним менеджером та лідером команди.

Усі зареєстровані учасники отримають запис та матеріали вебінару після його проведення.

Спікер

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )