• SAFe case study: MGID

    SAFe case study: MGID

SAFe case study: MGID

Компанія: MDIG

Галузь: Міжнародна компанія-лідер на ринку нативної реклами

Задачі, що необхідно було вирішити: впровадження SAFe за для розв’язання задач з масштабування та розробки складного технологічного продукту

Питання масштабування в Agile завжди складне. При виборі того чи іншого фреймворку необхідно проаналізувати безліч факторів, таких як: наскільки компанія сповідує чи ні принципи та філософію Agile; чи вже працюють команди по Scrum; наскільки складний та технологічний продукт; з якими труднощами зіштовхуються команди й т.д.

Продуктова компанія MGID при відповіді на всі ці питання прийшла до того, що як раз SAFe (Scaled Agile Framework) буде оптимальним для розв’язання їх задач з масштабування та розробки складного технологічного продукту.

Ми запросили Glib Kryshtov – Program Director компанії MGID, який наразі виконує роль RTE (Release Train engineer), щоб він поділився з вами своєю SAFe journey.

Про спікера

Glib Kryshtov –  має понад 7 років досвіду в ролі менеджера з розробки в мультикультурних компаніях та понад 10 років досвід в ІТ.

  • Certified SAFe® 5 Agilist
  • Certified ScrumMaster®
  • ISTQB® Certified Tester, Foundation Level
  • Speaker at the conferences: SQA days 14, LocKIT, LIOF, PM Forum 2015

 

Якщо Ваша компанія також потребує трансформації або побудови ефективних процесів, але ви не знаєте, з чого почати, зв’яжіться з нами: info@e-5.com.ua або оберіть час безкоштовної консультації:

Будемо раді допомогти Вам!

Sign up for our newsletter
Get the latest info with our monthly newsletter