• Огляд книги “Trillion Dollar Coach”

    Огляд книги “Trillion Dollar Coach”

Огляд книги “Trillion Dollar Coach”

Назва: “Trillion Dollar Coach: The Leadership Handbook of Silicon Valley’s Bill Campbell ”
Автори: Eric Schmidt, Jonathan Rosenberg, Alan Eagle
Мова: англійська
Рік видання: 2020
Видавництво: John Murray
Кількість сторінок: 352

Як допомогти людям стати більш ефективними, кращими у роботі, швидшими, продуктивнішими? Як достукатися, знайти потрібні слова до конкретної людини? Ви ж знаєте, що прописані істини працюють не завжди. Ці питання турбують коучів та менторів зі всього світу, в тому числі й з Е5.

 

 

Саме тому нас дуже зацікавила ця книга про коуча Білла Кемпбела. Він вважався легендарним коучем в кремнієвій долині, через те, що працював з такими людьми як: Ларрі Пейдж (Google), Сергій Брін (Google), Ерік Шмідт (Google), Джонатан Розенберг (Google), Сундар Пічаі (Google), Стів Джобс (Apple), Бред Сміт (Intuit), Джефф Безос (Amazon), Джон Донахоу (eBay), Марісса Майєр (Yahoo), Джек Дорсі (Twitter), Дік Костоло (Twitter), Шеріл Сендберг (Facebook). Погодьтеся, список вражає.

Трохи біографії: Напочатку Білл був капітаном футбольної команди та привів її до титулу чемпіона Ліги Плюща, а потім став тренером. У віці 31 року перейшов у світ бізнесу, де доріс до посади генерального директора Apple. Потім став генеральним директором у компанії Intuit. Після цього його запросили спробувати себе в ролі коуча для стартапів і він активно виконував цю роль.

Його дуже цінували саме за ту допомогу, яку він як коуч, надавав ключовим людям топових компаній.

Як він це робив?

Звичайно, підходів та технік було багато. Наприклад, він спостерігав на нарадах за поведінкою людей, а потім давав зворотний зв’язок.

Коли Марісса Майєр запустила в Google програму для випускників комп’ютерних наук на посаду молодших менеджерів продукту, справи йшли не дуже. На зустрічах, коли співробітники говорили, було враження, що це група людей, які діляться новою інформацією і ниють. Але Білл помітив інше. Він сказав Маріссі: “Вони всі рухаються в глухий кут, і ти не та людина, яка може їм допомогти. Ти тут практично з заснування і знаєш як досягати результатів, тому ти не можеш до кінця зрозуміти проблеми, які у них з’являються. Знайди когось, хто зможе їм допомогти визначитися з наступним кроком”. Білл мав рацію.

Таких правил з прикладами конкретних ситуацій в книзі ви знайдете багато. Занурюючись в них, можна аналізувати й застосовувати на своїх кейсах підходи легендарного коуча Кремнієвої долини.

Книгу рекомендуємо практикуючим коучам, а також менеджерам, які у своїй менеджерській діяльності активно застосовують коучинговий стиль управління.

Також в нашому  розділі “Відкриті тренінги”, ви знайдете навчальні програми, які допоможуть підвищити навички й ефективність вам та вашій команді.

Sign up for our newsletter
Get the latest info with our monthly newsletter