• Як успішно пройти співбесіду. Інсайти від інтерв’юера

    Як успішно пройти співбесіду. Інсайти від інтерв’юера

Як успішно пройти співбесіду. Інсайти від інтерв’юера

Олексій Шебанов – наш незмінний тренер курсу  Project Management: Deep Dive Online, вже розказував про співбесіду проєктного менеджера на різних етапах кар’єри та шляхи кар’єрного розвитку проджект менеджера. Цього разу ми попросили поділитися короткими інсайтами, про які мало хто каже.

Чому саме Олексій?

Олексій Шебанов – Director. Head of PMO @Intellias.

Працює в IT з 2005 року, з 2009 року
на керівних посадах. Займає посаду Director of PMI Ukraine в Kyiv branch Тож, можна з впевненістю сказати, що Олексій має великий досвід в інтерв’юерстві.

Порада 1

Завжди кажіть правду і тільки правду. Довіра кандидата вибудовується з першого погляду, з першого слова. Завжди хочеться мати в команді людину, якій можна довіряти та можливості / якості / зони покращення  якої ти розумієш. Лідери збирають команді як пазл або лего. Вони багатогранні.

Порада 2

Підбирайте реальні кейси з ваших проєктів. Готуйтесь до будь-якої співбесіди, підбираючи реальні кейси з ваших проєктів. Вони будуть робити ваші відповіді яскравішими та більш практичними.
Але не забувайте, що історії мають бути короткими, з післясмаком “хочеться ще”.

Порада 3

Будьте такими як ви є. Додавайте емоційний відтінок вашим відповідям, емпатію. Будьте такими, які ви є в реальному житті на реальному проєкті. Очікування дуже чутлива річ.

Порада 4

Ставте питання. Якщо щось не розумієте або хочете уточнити – не соромтесь питати. Це демонструє ваш процес мислення, проджект менеджер має активно мислити та приймати рішення базуючись на фактах.

Порада 5

Вмійте слухати та своєчасно зупинятись, не перебивайте інтерв’юєра

Порада 6

Спілкуйтесь мовою проєктного менеджменту, демонструйте знання в доменній області, це важливо.

Якщо вам необхідно покращити технічні навички та систематизувати накопичений досвід – запрошуємо вас на курс Project Management: Deep Dive Online .

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )