• Project Management: Intensive

  Project Management: Intensive

Цей курс вже пройшов, але ми з радістю його повторимо для бажаючих, залиште свій емейл і ми зв'яжемося з вами, як тільки набереться група
Project Management: Intensive

Project Management: Intensive – дводенний інтенсивний практичний тренінг для тих, хто знайомий з базовими основами управління проектами, але хоче поглибити й систематизувати знання.
У цьому курсі ми впорядкуємо наявні знання і створимо якісний фундамент, на базі якого ви зможете швидко вирости професійно. Основне завдання програми – провести учасників через практичні навички управління проектами й дати оптимальний набір інструментів для руху вперед, ефективного управління командою й реалізації успішних проектів. Усі наступні знання можна буде легко надбудовувати над отриманою базою.

Курс на 30% складається з теорії та на 70% з практичних занять. Основний наголос зроблено на ключові інструменти в управлінні проектами, велику кількість практичних кейсів і розбір реальних проектів слухачів. Кожен блок опрацьовується з боку, як класичних підходів, так і Agile. Протягом 2-х днів ми пройдемо через усі фази управління проектами, опрацюємо базові практики й інструменти, навчимося говорити на одній мові проектного менеджменту та навчимося успішно вирішувати типові проблеми на проектах.

У процесі навчання ми поділимося великою кількістю внутрішніх документів і шаблонів для успішного ведення проекту. А самі знання подаються в легкому для запам’ятовування й максимально прикладному вигляді, тому почати застосовувати їх у своїй роботі ви зможете одразу ж.

Тренінг буде корисний для тих, хто вже працює з проектами 1-2 роки або тільки збирається перейти на позицію Project Manager. Тому якщо ви вважаєте, що проектний менеджмент це те чим ви завжди хотіли займатися й такі слова як проект, стейкхолдери, план, ризики, ресурси, управління командою вас не лякають, тоді вам точно на нашу програму «Project Management: Intensive»!

У результаті тренінгу учасники:

 • розберуться з усіма аспектами професії Project Manager;
 • навчаться застосовувати базові практики та інструменти управління проектами;
 • дізнаються, вести проекти будь-якого ступеня складності;
 • навчаться будувати ефективні і працюючі процеси;
 • почнуть використовувати єдину мову проектного менеджменту, зрозумілу у всьому світі.

Рекомендуємо Project Management: Intensive для:

 • менеджерів проектів з досвідом роботи 1-2 роки або менше, які прагнуть до професійного зростання;
 • тих, хто хоче освоїти нову професію і стати менеджером проектів;
 • тих, хто вже займається управлінням проектами, але хоче змінити сферу на ІТ;
 • фахівців з будь-якої сфери, яким доводиться чимось “управляти”;

Фахівцям з досвідом роботи 2+ роки, також може бути цікавий тренінг Project Management (PMI Edition).

 • основні терміни й поняття проектного менеджменту;
 • тренди проектного менеджменту;
 • роль і завдання проектного менеджера;
 • проектний трикутник;
 • процеси в управлінні проектами;
 • трирівнева модель управління проектами;
 • фази проекту, життєвий цикл проекту / продукту;
 • проектна документація.

Тренер

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )