• Проектний менеджмент для “не проектних” менеджерів

  Проектний менеджмент для “не проектних” менеджерів

Цей курс вже пройшов, але ми з радістю його повторимо для бажаючих, залиште свій емейл і ми зв'яжемося з вами, як тільки набереться група
Проектний менеджмент для “не проектних” менеджерів

Тренінг “Проектний менеджмент для “не проектних” менеджерів” це одноденний базовий курс управління проектами для тих, хто не є проектним менеджером, але при цьому кожен день стикається з необхідністю робити великі завдання, планувати, прораховувати ризики, залежності та просто хоче впорядкувати свою роботу й стати більш ефективним фахівцем \ керівником \ підприємцем. Тренінг на 30% складається з теорії та на 70% з практичних завдань. Протягом дня ви будете працювати в групах над вашими реальними проектами.

Для фахівців, які звикли працювати в глибокому зануренні в операційну діяльність, перебудувати мислення на проектну роботу часто буває складно. Саме тому ми стикаємося з тим, що великі завдання “на розвиток” переносяться з тижня на тиждень і хронічно не виконуються. Часто ми списуємо це на брак часу. Але насправді проблема в тому, що в великих завданнях ми не завжди розпізнаємо проекти. І для того, щоб успішно їх реалізовувати до них слід підходити саме як до проектів.

Ми в Е5 з 2014 року займаємося професійним навчанням проектного менеджменту. У нас безліч сертифікаційних курсів і фундаментальних програм для професіоналів в Project Management. І зараз, з огляду на величезний інтерес до проектного менеджменту зі сторони не ІТ фахівців, ми підготували курс, який допоможе розібратися з основами й успішно вести проекти для фахівців будь-якого фаху.

Рекомендуємо тренінг “Проектний менеджмент для “не проектних” менеджерів” для:

 • керівників усіх рівнів, яким здається, що вони потонули в плинності й на реалізацію великих проектів немає ні сил ні часу;
 • підприємців, які планують реалізацію власних проектів;
 • фахівців, які залучаються до реалізації проектів і збираються працювати в складі проектних груп.

В результаті проходження тренінгу ви навчитесь:

 • розуміти життєвий цикл проекту;
 • оцінювати з боку бізнесу доцільність запуску проекту загалом;
 • визначати цілі та задачі проекту, розбивати його на етапи, планувати структуру проектних задач й робіт;
 • оцінювати й планувати терміни реалізації проекту;
 • збирати проектну команду й визначати зони відповідальності в проекті;
 • планувати ресурси, які необхідні для реалізацій проекту й створювати розклад проекту;
 • працювати з ризиками й залежностями на проекті;
 • створювати систему показників для контролю за перебігом проекту.

 • коли починається проект, шлях ідея/продукт/проект;
 • валідація ідей через Business Model Canvas;
 • Vision;
 • Business Case;
 • вибір методології управління проектом;
 • бюджет проекту.

Тренер

Відгуки

 • Елена

  METRO
  Понравился баланс теоретических знаний и материалов с интерактивом и практическими заданиями. Тренер профессионал!
  Елена
 • Ярослав

  METRO
  На тренинге мне понравилась групповая динамика, был хорошо подобран материал. Это была возможность окунуться в РМ в ІТ.
  Тренер готов делиться материалами и отвечать на вопросы.
  Ярослав
 • Роман

  Goodwine
  Понравился интерактив. Тренер быстро всех вовлекал интересными заданиями. Мало воды, быстрая подача полезной информации. Позитив и активность!
  Роман
 • Катерина

  Goodwine
  Сподобалась командна робота, відкритість всіх членів команди, позитивний настрій та трохи ігрова атмосфера.
  Катерина
 • Ірина

  METRO
  Круто, що тренер всю теорію використовує на практиці. Сподобалась легкість подачі складної інформації. Приємна атмосфера!
  Ірина

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )