• Online Technical Skills for PMs and BAs

  Online Technical Skills for PMs and BAs

Група зібрана, дякуємо за довіру! Нові дати оголосимо найближчим часом
Online Technical Skills for PMs and BAs

Чи має менеджер проєктів бути програмістом? Чи повинен вміти програмувати? Ці дискусії в ІТ індустрії тривають вже декілька десятиліть. Експерти сходяться на тому, що якщо глибоко розбиратись у певній мові програмування не обов’язково, то мати технічну основу — просто must have для ІТ спеціаліста. Саме тому ми запрошуємо вас долучитися до нашого онлайн курсу, що складається із 6 занять тривалістю 2 години кожне.

По закінченню курсу ви сформуєте базовий набір технічних знань та процесів із розробки програмного забезпечення, що допоможе вам зрозуміти вашу технічну команду. Після навчання новачки зможуть орієнтуватися у технічній термінології, а досвідчені спеціалісти структурують свої знання.

Аргументація продажу технічних рішень для замовника, припинення технічного перфекціонізму талановитих розробників, контроль доцільності прийняття технічних рішень та організація взаємодії Dev та QA — це лише невеликий перелік завдань, які постають перед проектними менеджерами, бізнес-аналітиками та всіма, хто працює над розробкою продукту, але безпосередньо не займається програмуванням. Курс допоможе ефективніше розв’язувати такі задачі.

Пропонуємо до перегляду безкоштовний вебінар: “CI/CD для не технічних членів команди” для знайомства з тренером.

Всім учасникам курсу будуть доступні записи занять, які ви зможете за необхідності переглядати, коли вам буде зручно.

Тренінг Online Technical Skills for PMs and BAs допоможе:

 • орієнтуватись у технічній термінології;
 • ознайомитися з принципом формування команди для технічних спеціалістів залежно від типу продукту;
 • ефективно делегувати завдання залежно від компетенції спеціалістів;
 • розуміти та слідкувати за доцільністю прийняття технічних рішень у процесі виконання проекту;
 • спілкуватися однією мовою зі своєю командою розробників та почуватися впевнено під час командних обговорень.

Рекомендуємо курс Online Technical Skills for PMs and BAs для:

 • Project Managers & Scrum Masters;
 • Product Owners;
 • Business analytics;
 • IT Sales Managers, HR Managers, Recruiters;
 • Marketers, Account Managers.

Мова викладання курсу – українська
Частину прибутку від курсу – донатимо на підтримку ЗСУ

Цей тренінг також може бути проведений в корпоративному форматі. Для отримання подробиць заповніть форму зворотного зв’язку на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Програма тренінгу

Тренінг складається із шести онлайн занять (тривалістю 2 години кожне). Заняття містять теоретичні та практичні приклади та розбір кейсів.

Попри технічність програми, курс розраховано на базовий рівень, тому матеріали підібрані таким чином, щоб нові технічні знання засвоювалися максимально комфортно і складні речі пояснюються на максимально простих прикладах.

 • Заняття 1. Операційні системи + Типи розробки
  Після заняття ви матимете базові знання з роботи операційних систем та розумітимете у чому їх різниця. Ви будете чітко знати сфери обов’язків різні спеціалізації технічних професіоналів.
  Це допоможе вам набути твердого фундаменту для подальших занять і взаємодії з різними технічними спеціалістами.
 • Заняття 2. Мови програмування + Системи управління версіями та інструменти розробки
  Після заняття ви зрозумієте що таке мови програмування і чому їх так багато. Ви навчитеся визначати характеристики окремих мов та платформ. Дізнаєтеся у чому різниця між фреймворком та бібліотекою. Ви почнете орієнтуватися в GIT branching strategy.
  Це допоможе вам краще розуміти технічні деталі проекту та легше виявляти можливості для оптимізації технічних процесів та впровадження нових технологій для поліпшення ефективності бізнес-процесів.
 • Заняття 3. Рівні архітектури ПЗ + Data Architecture
  Після заняття №3 ви будете орієнтуватися в реляційних та нереляційних базах даних.
  Це допоможе вам якісніше визначати, яка модель більш відповідає потребам конкретного проєкту чи бізнес-процесу та спростить управління ризиками, оскільки обрана база даних повинна відповідати потребам конкретного проєкту.
 • Заняття 4. Software architecture + Інтерфейси взаємодії
  Після заняття №4 ви знатимете різницю між монолітом, мікросервісами та іншими архітектурними патернами. Зрозумієте принципи REST та принципову його відмінність від SOAP.
  Розуміння цієї теми дозволить вам оптимізувати взаємодію між компонентами системи для досягнення кращої продуктивності
 • Заняття 5. CI/CD + Тестування
  Після заняття ви зрозумієте що таке докер і для чого потрібна контейнеризація. Ви будете знати як виглядають CI/CD pipelines. Ознайомитеся з базою теорії тестування.
  Це допоможе вам планувати та управляти процесами для досягнення ефективного впровадження програм та активно і впевнено співпрацювати з командою тестування.
 • Заняття 6. Cutting Edge technologies
  Говоримо про трендові напрямки розробки, за якими варто слідкувати і не випускати з поля зору, підводимо підсумки курсу.

Після кожного заняття в учасників курсу є змога пройти тест для перевірки рівня розуміння та засвоєння матеріалу. Також протягом заняття ви одразу можете ставити запитання щодо матеріалу курсу й наш тренер залюбки детально відповість на них.

Детальна програма:

Операційні системи:

 • Сімейства ОС;
 • Характеристики ОС;
 • Типи ОС;
 • Цільове використання;

Типи розробки:

 • Типові ролі в команді;
 • Характеристики основних типів додатків: web application, desktop, embedded, mobile, game, enterprise;
 • Цикли розробки та тестування для популярних типів додатків.

Ролі в команді та сфери обов’язків технічних спеціалістів:

 • Компетенція junior, middle і senior фахівців. Розподіл завдань і сфер обов’язків відповідно до seniority;
 • Обов’язки, компетенція і комунікація всередині команди для – Back-end, Front-end, Full stack розробники, QA team: manual і automation, Team lead & tech lead, DevOps, DevSecOps Software architecture.

Тренер

Відгуки до курсу

Не підходить дата? Заповніть форму і як тільки в нас будуть нові дати, ми одразу напишемо!

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того, щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Іноді листи потрапляють в папки спаму / промо-акцій 

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмін команди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звичайно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи зв’яжіться, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

 • презентації;
 • відеозаписи (для онлайн формату);
 • додаткові документи / матеріали від тренера;
 • список додаткової літератури.

Звертаємо вашу увагу, що курс Certified Product Owner / Product Manager with SAFe Online та Сертифікаційний курс Leading SAFe 5.1 Online проходять лише у форматі живої онлайн-трансляції в Zoom. Онлайн заняття в записі ми не надаємо, оскільки курси є сертифікованими Scaled Agile і це заборонено правилами даної компанії.

Чи можна провести цей тренінг в корпоративному форматі?

Всі тренінги, що вказані в розділі “Відкриті тренінги”, ви можете замовити для своєї команди або компанії. Для того, щоб дізнатися подробиці,  заповніть контактну форму на сайті або напишіть нам на пошту: info@e-5.com.ua.

Дізнайтеся що нового!
Рекомендуємо не пропускати наш щомісячний дайджест )