• Безкоштовний вебінар “Як спростити SAFe (Scaled Agile Framework)?”

    Безкоштовний вебінар “Як спростити SAFe (Scaled Agile Framework)?”

Этот курс уже прошел, но мы с радостью его повторим для желающих, оставьте свой емейл и мы с вами свяжемся, как только наберется группа
Безкоштовний вебінар “Як спростити SAFe (Scaled Agile Framework)?”

Дуже часто при першому знайомстві з SAFe виникає відчуття, що схема занадто складна, її важко зрозуміти та пояснити. Більш того, навіть коли ви починаєте послідовно та методично розбиратись з усіма елементами, не всі з них можна одразу застосувати на вашому проекті/продукті.

Для того, щоб зробити сприйняття легшим, можна спрощувати саму схему. На вебінарі ми покажемо як концепція PDCA циклу лягає в основу самого фреймворку, як з її допомогою можна спростити схему SAFe. Та додамо, як завжди, багато прикладів з впровадження SAFe та Agile трансформацій наших клієнтів.

Тренер

Поширені запитання

Як долучитися до події?

Free event

Для того щоб долучитися до безкоштовної події, вам необхідно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного вами заходу і заповнити форму реєстрації. Після цього треба перевірити зазначену при реєстрації пошту: має прийти лист з деталями заходу.

!Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції!

Paid trainings

Щоб подати заявку на участь у навчанні, вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть  кнопку «Зареєструватися» на сторінці обраного заходу. Зверніть увагу, що заявка на участь не гарантує наявності місця в групі на заході пізніше або в день його проведення. Щоб гарантовано потрапити на подію, необхідно внести 100% -ву передплату.

Як оплатити участь?

Оплатити будь-яку подію можна на сайті. Після заповнення реєстраційної форми відкривається сторінка оплати. Всі онлайн-платежі проводяться через систему Portmone.com, що надає надійний і безпечний механізм оплати. Вона базується на сучасних технологічних рішеннях, які сертифіковані міжнародними платіжними системами (Verified by Visa і Mastercard SecureCode) і відповідають усім вимогам безпеки, що пред’являються до такого роду систем сьогодні. Ми не маємо доступу до даних вашої банківської карти.

Рахунок, який був сформований на сторінці, дійсний 72 години.

Я не встиг оплатити, що мені робити?

Якщо ви не встигли оплатити рахунок протягом 72 годин або закрили вкладку браузера зі сторінкою оплати, ви можете повторно заповнити реєстраційну форму для формування нового рахунку – такий спосіб буде найшвидшим і без прямої участі адмінкоманди E5.

А також ви завжди можете написати на нашу пошту, відповівши на наш лист про реєстрацію, і ми сформуємо і відправимо вам посилання на оплату.

Чи можна отримати рахунок для оплати від юридичної особи?

Звісно, ми без проблем виставляємо рахунок на оплату, а також, в разі потреби, підписуємо договір із замовником.

Для оплати навчання від юридичної особи сконтактуйте, будь ласка, з менеджерами Е5 по email або по телефону. А для скорочення часу підготовки документів, просимо надсилати таку інформацію в листі: реквізити замовника, назва тренінгу, кількість учасників і їх контактну інформацію.

Що відбувається після оплати?

Після проведення  оплати, нам приходить про це повідомлення і ми надсилаємо вам лист з підтвердженням про  зарахування в групу учасників події.

За 3-4 дні перед подією ми відправляємо вам лист-нагадування з деталями (де, коли, який розклад).

Зверніть увагу, що іноді листи потрапляють в папки Спам / Реклама / Промо-акції

Чи будуть надіслані учасникам матеріали тренінгу?

Після кожного заняття ми відправляємо учасникам follow-up лист з матеріалами до цього заняття. Це можуть бути:

  • презентації;
  • відеозаписи (для онлайн формату);
  • додаткові документи / матеріали від тренера;
  • список додаткової літератури.
Дізнайтеся, що нового!
Ніякого спаму, ніколи!